Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Lehetséges, hogy 2 év alatt...

Lehetséges, hogy 2 év alatt úgy megöregedtem, hogy meg sem ismer? Részletek lent:

Figyelt kérdés
Van a közelünkben egy pékség, ahol többek között egy idős bácsi dolgozik. És már sok éve járok hozzájuk vásárolni, és kb. 2 évvel ezelőttig mindig nagyon kedves volt. Volt, hogy ajándékba adott 1-2 pogácsát akkor is, ha mást rendeltem, de az utóbbi időben totál goromba lett, és úgy viselkedik velem, mintha meg sem ismerne. Mitől változhatott így meg? Mintha egy másik embernek gondolna már.

2016. dec. 10. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:
20%
Nem nálad, hanem nála van nagy változás, valószínűleg agyi érelmeszesedés, ez okozza a problémát. Azért legyél vele kedves :) (N)
2016. dec. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%
Nem biztos, hogy neked szól. (Esetleg hallott valami pletykát rólad,amit elhitt) Beszélgetni kellene vele pl. Hogy tetszik lenni Károly bácsi? A macskák élnek még, csak azért kérdeztem, mert mostanában nem találok a pogácsán macskaszőrt.
2016. dec. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én próbáltam vele beszélgetni, és mindig azzal jön, hogy hogy elege van már az aznapi munkából, mert hajnali 5-re kell járnia, és este 6-ig dolgozik. De hát könyörgöm. A feleségéé a bolt, miért nem tudja vele megbeszélni, hogy kevesebbet kelljen dolgoznia???
2016. dec. 10. 22:14
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg is van a válasz..öreg és nagyon fáradt, a többi nyugdíjas lógatja a lábát , ő meg gürcölhet a boltban 13 órákat. Lehet a bolt se megy túl jól az utóbbi időben, a felesége is házsártos,akkor meg minek örüljön?
2016. dec. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
időskori demencia, pont így viselkednek az idősek otthonában az emberek akik demensek már
2016. dec. 28. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
hány éves a bácsi?
2016. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, de szerintem olyan 60-65 körüli lehet.
2016. dec. 30. 04:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!