Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Régóta konfliktusom van a...

Régóta konfliktusom van a szomszédommal ma kaptam töle egy pofont a lépcsöházba. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Rendörséghez nem mehetek mert kiröhögnek egyböl tanuk stb akik nincsenek egy pofonért feljelentést se tehetek?
2017. jan. 16. 18:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Senki nem fog kinevetni. Kötelességünk kivizsgálni az ügyet. Nyugodtan tegyél feljelentést.
2017. jan. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hülye vagy, már megbocsáss.

Tűrd, hogy a fejedre szr.nak, majd a szádba is fognak.

Az, hogy itt lépten-nyomon azt írogatják, hogy a rendőrök mindenért kiröhögnek, nem jelent semmit. De ha te ezt veszed készpénznek, szíved joga, tedd. Csak ne panaszkodj.

2017. jan. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha régi a konfliktus biztos a szomszédok is tudnak pár dolgot mesélni...
2017. jan. 16. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
86%

Attol fugg melyikotok kisebbsegi.

A rendorok erdekesek: elvileg nem szamit egy pofon.

De ha mondjuk egy pofon utan a falnak esnel es arrol latleletet vetetnel es ugy mennel feljelentest tenni a rendorsegre,az mar problema lesz a fofon osztogatonak.

Amugy meg jogosan tamadj vissza ilyenkor.

Esetleg 2 staffit kerits magadhoz ,na a terrierek elintezik azt,aki a gazdajukra tamad... Esetleg jatszhatsz veluk a folyoson rongytepegtoset. Na meg fustoltdisznolabat is az udvaron elottuk etesd meg. Az atlagember csontja annal vekonyab... Ebbol szerintem tanulni fognak. Amugy meg a kis staffijaiddal klasszul tudsz naponta futni jarni,jo formaba hoznak,jatekosak meg aranyosak! Aranyosan fognak hozzadbujni es nezhetitek egyutt a filmeket! Mindenre meg lehet oket tanitani! Idegennyelv ismeretre is.


Amugy meg probaljatok megoldani,mi okozza a szomszeddal a konfliktust! Aprosag miatt nem erdemes hajba kapni. Kerdezz meg kivulallokat a konfliktusrol es megoldasarol! Ird meg itt,hatha kivulallokent ( erzelmileg nem vagyok erintett,hidegfejjel jobban tudok gondolkodni) meg tudom oldani.

Fel a fejjel! Eloszor a problema eredetet oldjuk meg!

2017. jan. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
egy régebbi baprkolási vitàbol alakult mert én ugyse hasznàlom a parkolot meg ugy sincs kocsim.meg nincs is ismerosom hogy odàllna igy kezdödött.Mondtam nem àlljon oda mert az az én helyem.akkor jött az hogy kocsim sincs stb.innen indul
2017. jan. 16. 21:26
 6/10 A kérdező kommentje:
és szolok rà hogy még mindig bent àllsz meg ilyenk na akkor adott egy pofont.egyik rendörismerös mondta hogy mivel nincs tanu meg nagyon nyomse semmit nem tudnak kezdeni az egésszel.
2017. jan. 16. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor te meg rúgd le a lépcsőn, amikor senki sem látja.
2017. jan. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
18%

Ha sokat pampogsz, kapsz mégegyet. :D


De miért zavar az a parkolóhely? Oda akaros tolni a talicskádat?

2017. jan. 17. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Tehetsz feljelentést de se látlelet se tanu ,kiröhög a rendőrség. Vagyis nem így szó szerint hahotázva,csak ejtik az ügyet.


De a jó öreg festékoldó csodákra képes a fényezéssel. Majd bizonygathatja hogy ki volt,úgy nem lesz rá tanu ahogy a pofozkodására sem. Ha kicsengette az átfényezésre a 3-400 ezret akkor elgondolkodik hová lehet állnia.

2017. jan. 17. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
4 db szöggel meg tudod oldani a problémát. Minden kerékbe 1.
2017. jún. 18. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!