Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi is csinálhatjuk, amit a...

Mi is csinálhatjuk, amit a szomszédok? Szóval visszavághatunk nekik?

Figyelt kérdés

Nos,az a helyzet,hogy az egyik szomszéd folyamatosan bömbölteti a zenét.A gyerekeik visonganak(3 fiú !!!),a kutyájuk ugat,az ajtót csapkodják,sokszor veszekednek...

sorolhatnám még.

Volt hogy az egyik gyerek megpróbált átmászni a kerítésen!Azonnal kimentünk és szóltunk neki,hogy fejezze be,utána meg rohant anyucihoz árulkodni.

Azóta rosszba vagyunk az anyukával.

Az apa meg sem mukkan,soha egy árva szót sem szól hozzánk.

Esténként bulikat tartanak,volt hogy a Kis Grófo szólt egész este !

Egyfolytában meghívják az ismerősöket és együtt buliznak.Volt hogy 3 napig folyamatosan ment a zene náluk(főleg este)

Egyszerűen kikészülök tőlük !Nem tudunk tesómmal tanulni tőlünk.Még film közben is hallani a gyerekek ordítozását.Mindig fejhallgatóval tanulok,mert másképp csak a visítást hallom.

Söröznek,volt hogy részeg volt az egyik,és nekiállt tábortüzet rakni.A többiek jót röhögtek rajta és még segítettek is neki !

Nagyon kellemes illata volt mondhatom(nyár volt).

Medencébe mint a vadállatok,össze vissza csapkodnak,visítanak,ordítanak,utána meg összevesznek :

-Csaltál te nyomorék !!!

-Te csaltál te idióta!

-B*szd meg anyádat te szemét !!!


És ilyeneket ordítanak.


Ha most mi is bömböltetnénk a zenét,a szomszédokkal karöltve,akkor az beválhatna ?

Mi is csinálhatjuk ?(ha már ők zavarnak minket,akkor mi miért nem ?)

Vagy valami egyéb ötlet ?

Sürgős lenne,már kikészülünk tőlük!


15l



2017. márc. 16. 19:39
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

# 9-10


Ezzel toltátok el a dolgot emberkék, hogy hagytátok életeteket elveszni pár senkiházival szemben és nem álltatok ki magatokért.Az ilyet megszokják "ezek" és azt hiszik ők mindent megtehetnek...büszke Magyar vér már smafu bennetek...sajnálatos.


Nem véletlen javasoltam, hogy vissza kell pofozni nekik.Első körökben a hatósági feljelentésekkel és a cselekmények dokumentálásával, eljáró rendőrök azonosítószámával. Amennyiben a kerületi kapitányság sem tesz semmit harmadik-negyedik bejelentésnél sem, tehát nincs pénzbüntetés előírás szerint, akkor feljebb kell cirkuszolni.

Az új csendháborítási rendelet már nem csak hangerőre terjed ki, inkább úgy fogalmaz erről, hogy a pihenést és nyugalmat megzavaró tevékenységekre.Kalapálsz, hangoskodsz...zajongsz, de ezt az elkövetőnél is észlelni kell kiérkezésükkor.A hangfalas trükk ezért poén, mert a bűnösnél hallani, de nálad nem;)


Volt gondom "ilyenekkel" bár fegyveresként nem ugráltak eleinte, ha többen is voltak, mert az önvédelem feljogosít használatra is akár.Továbbá bármely anyagi károkozás vagy behatolás a birtokomra, szintén feljogosít birtok és személyvédelemre.Közölve az elszántságot már nem kóstolgattak többé se engem, se mást.A házirend mindenkire vonatkozik!


Idővel lett egy enyhén drogos albérlő szomszédságomban, lelki nyomorék barátnőjével ( néha megverte hallhatóan ), akik szintén "janiknak" hitték magukat...hangoskodás-cirkusz, kinek nem tetszik költözzön el....hangfal trükk egészségükre...

A vicc, hogy minden szomszéd utálta ezeket, de csak morogtak magukban, ahogyan a cigóknál is.Ilyen hozzáállással sosem lett volna rend.

Pár hétig ment az áldás nekik és szerintem bedrogozva volt, amikor ész nélkül rugdosásra adta fejét ajtómnak.Ilyenkor a birtok és személyvédelmi törvényt a lakás tulajdonosa alkalmazhatja vagy hívja a rendőröket ezért.Alkalmazva lett, amely szóban eleget tett, kézben nem ráfogott eszközzel, majd rám hívták a rohamrendőrséget...kijöttek, "lefegyvereztek" és megállapították, hogy jogos az eljárásom, csendháborítás részemről nem áll fent bizonyíthatóan, elnézést kértek, megkérdezték, hogy kívánok e panasszal élni az eljárással kapcsolatban felém-nem, udvariasan elköszöntek, mentek.Kintről meg hallani lehetett a drogostól, hogy "Nem viszik el???" :DDD...Kitaláljátok, hogy ki költözött el?

2017. márc. 17. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

"hogy hagytátok életeteket elveszni "


Épp ellenkezőleg haver.Itt vettünk jó irányt.

Életem eddigi lejobb döntése volt,hogy a dögevők mellől elköltöztünk.Az itteni hely a béke és a nyugalom szigete,közvetlen normális magyar emberekkel.Persze ha valakinek az a fétise,hogy magányos Charles Bronsonként évekig háborúzik a szomszéd fekákkal én megértem azt is.Én a szabadidőmet inkább a családomra és a hobbiaimra áldozom,mint a primitív hulladékokkal való f...méregetésre,rendőrségre ,bíróságra való végtelen járkálásra.Persze ha vkinek ez a szórakozás,és ettől érzi magát f...gyereknek vagy Magyarnak,hajrá.

A kérdező pedig a "mit csináljuk?" kérdést tette föl.

Nos ha van sok pénzetek,időtök,energiátok akkor a Rambo válaszát fogadd meg.

2017. márc. 18. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
0%

# 12


A menekülő ember jutott eszembe rólad és a film, amiben te nem Schwarzenegger szerepét játszottad, hanem egyik levadászottét :)))

Mi lesz, ha ismét lesz egy "ilyen" szomszédod, erre gondoltál? Esetleg a helyi fenegyerekek megtalálnak, mert birkákba szeretettel belekötnek ( nem kell magadra venni) ?

Szeded a családod és motyód tehát másnap, majd szaladsz tovább:D A család az biztosan felnéz rád:))))


A kérdezőnek gondjára válaszoltam, mert soraiból az jött le, hogy ő nem akar menekülni-elköltözni, mert egy kupacka "probléma" adódott életében, amely jól intézve 1-2 hónap alatt megoldható és nem kell bekakkantani, mert "színesfém szakértőkről" van szó.

Persze, gazdag-milliomosnak van pézze házra Hawaiion is, ha kell menekülni nagyon:DDD


Ki vesz meg egy olyan ingatlant jó pénzért, ahol "azok" laknak? "Olyanok" tudom, de csak nyomott áron:DDD

Ismered a viccet?

Van 2 ház és teljesen egyforma kint s bent-telek mérete is.Mondja magyar, hogy az én házam 6 milkát ér csak...hmmm, a másik tulaj a "színesfém szakértő", hogy az enyém meg 16 milkát!Miééért??? Mert nekem magyar szomszédom van:DDD

Lehet úgy hirdetni az ingatlant majd, hogy "roman-tikus környezetű" ház eladó:DDD

2017. márc. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Kb.2 hónapja költöztek ide.

Elég nyugodt és szép környék,mint egy lakópark.Hogy hogy kerültek ide,azt nem tudom.Nem éppen olcsók a lakások erre felé.

Kicsit olyan mint Újszegeden a főfasoron lévő házsorok.

Még régebben azokat nézegettük,de másfelé mentünk.

Már több éve lakunk itt,erre ideköltöznek.


Tegnap óta nincs zaj,mert valaki rendőrt hívott(megint).

2017. márc. 19. 10:46
 15/24 anonim ***** válasza:
Ilyen és ehhez hasonló kérdéseknèl érdekes módon mindig mmegjelnik egy kőkemény igazsagosztò aki ugye lazán 1-2 hónap alatt lerendezi azt a többszàzèves "kultúrát" ami ugye jelen van Tatarszentgyörgytől Olaszliszkàig. A kedves szomszédok miután ugye te megmutattad ki is a Jani, egy varazsütèsre bekussolnak.  Tudod aki ismeri a valóságot, max jókat derül az ilyen bussshit sztorikon.
2017. márc. 19. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Nos kedves kérdező, javasolnám először is vedd föl a kapcsolatot az itteni Steven Segal reinkarnációval, ő láthatóan kőprofi mindenben,trèningezni alapból gondolom a Lyukòvölgybe jár. Amennyiben mégsem sikerülne, privátban szivesen segítek a eladási költözèsi tapaszzalatokkal
2017. márc. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

# 15


Mit vársz, másoljam be a hivatalos intézkedéseket és bizonyítékokat, mert tejbetök gondolkodású és intézkedésképtelen vagy szomszédaiddal együtt?


Ha náthás leszel, akkor öngyilkosságot követsz el bizonyára, hogy új-egészséges testet kapjál fentről vagy megküzdesz a bacikkal?

Azok a problémák is csak emberek színűktől és féléjüktől függetlenül és lehet rájuk hatni pszichésen-jogilag és legvégső esetben tettel ( önvédelem kizárólag ), de kell a határozott kulturált fellépőképesség.Megtanulták a házirendi fityfenét és kész, nincs gond, ez volt a cél.


Az ő ősi kultúrájuk is fejlődőképes, ha fejlesztik. A te kultúrád meg a régi dicsőítetthez képest a béka fara alatt van vélekedésedből láthatóan...nincs is kultúrád igazából csak birka élet...egészségedre.Nem sértés-tény.

Nagyon jól tudom, milyen birka nép lett a miénk, de tényleg egy igazi birka az, aki be is áll e sorba szenvedni.


# 14

Örülök és nem szabad hagyni semmit, mert szemétdombot csinálnak a házból-köré;)

Akkor már csak a közös költséget fizessék, hogy ne legyen gond...arról is lehetne mesélni, de akkor megint jönnek a birkák :DDD

2017. márc. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

# 16


Az ingatlanos hiénák megjelentek :DDD

Az is egy alja népség a politikusok mellett:DDD

2017. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Nekem nem kell bizonygatnod semmit,mint fentebb írtam 1 éven keresztül játszottam ezt.Napi 8-10 óra munka mellet tudod egy idő után belefàrad az ember ebbe. Pláne mikor ràeszmèlsz, hogy a törvények és a hatóságok nem a te oldalon állnak, és bármit próbálsz lépni mindenhol zsákutcába vagy patthelyzetbe jutsz.Sajnos ez a valóság nem más. Az,hogy vkinek sikerül esetleg előrébb jutni, őszintén gratulálok, bizonyára én vagyok az ostoba birka, hogy 1 év után ezt meguntam.
2017. márc. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

# 19


Sajnálom, ha nálad így volt...nekem bejött a "talpalás" és "kedvesség" feléjük, továbbá nem éppen 1 órás parlamenti munka mellett, mint hiszed..., de nehogy már, ezek!

Mindenki a maga életének-szerencséjének a kovácsa...

2017. márc. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!