Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Kik tehetnek a panelekben...

Kik tehetnek a panelekben lévő zajokért?

Figyelt kérdés
A lakók vagy a tervezők? Így nem lehet élni: Valahogy nem normalis dolognak tartom, hogy szinte semmit nem lehet 4 fal között csinálni csak aludni, mert ha valami zajjal jár (tv, rádió, vendégek, gyerekek jönnek stb...) akkor már a szomszéd veri magát. Tudom tudom költözzek kertes házba ha nem birom, de ez most még sajnos nem opció...
2017. ápr. 2. 10:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tudod ki tehet róla, akkor jobb lesz?
2017. ápr. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki tudja, hogy csak alvásra való egy lakás és maradj csendben, ne is mozogj a lakásban, mert a léptek áthaladszodnak. Szóval Ssssss!
2017. ápr. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Tv,rádio,vendégek,gyerekek...ha a szomszédot már kihoztátok a tűrésből alkalmankénti hangoskodással akkor sajnos csak a problémák kulturált átbeszélése esetenként megegyezés segíthet.

Ha a szomszéd a "légy zümmögésre"is érzékeny az viszont tulajdonképpen az ő "baja" mivel a panel lakásnak(nem csak) ez sajnos velejárója.

2017. ápr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szomszéd mindenre vergődik,azzal nem kell foglalkozni, kezeltesse magát. Ha a tv, rádió áthallatszik egy idő után észre sem fogod venni, hozzászoksz.
2017. ápr. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

14 eves koromig panelban laktam, nekem nem volt ilyen teren vele problemam. Inkabb a bezartsaggal volt bajom, komolyan olyan, mint egy madarkalitka, meg lehetne bolondulni. Meg persze voltak dili szomszedok, de sose erdekelt, ha nem jogos a "panasz". Volt egy bacsi, aki szo szerint mindenert kiabalt az emberrel, ha a lepcsohaz bejarati ajtajat esetleg kicsit hangosabban csuktad be (egyebkent nem lehetett halkan becsukni, mert ilyen "visszacsapo kar" volt rajta vagy mi a jo isten, meg ilyen nagy nehez vas ajto, na most egy 30 kilos kislanytol ne varja mar el, hogy hang nelkul be birja csukni...), nem bevagtam sose

Meg meg lett csinalva ilyen kodos kapucsengosre, es kulccsal menjunk be, ne a koddal, mert ot zavarja, ha csipog az ajto.... meg minden okorseg

Egy ido utan meg se hallgattam, csak otthagytam, hagy mondja

2017. ápr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 PaperRabbit válasza:
1 éve ordíttatom a zenét panelban de egyszer nem jöttek még szólni.
2017. ápr. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szinten panelban lakunk,es arra is volt mar pelda, hogy a felesegem folszaladt a 4 - ik emeletre mert olyan hangok hallatszodtak,mintha oldokles lett volna.Pedig csak a fiatal parocska igen jol erezte magat.

Es olyanrol is hallottam, hogy feljelentett a rendorsegen valakit a szomszedja, mert ejszaka recsegett az agy...

Szerintem remenytelen probalkozni hangszigetelessel.

2017. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy ideig panelban laktam, a szomszéd esténként az Önök kértéket, meg hasonló műsorokat nézett és énekelt hozzá.

Csak gyógyszerrel tudtam aludni. Mindegy volt, hogy szóltam érte, ugyanúgy csinálta tovább.

Nem lehet mit tenni, egyszerűbb elköltözni.

2017. ápr. 4. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
A panel nem (normális) embereknek való élettér. Ezzel kb elmondtam mindent ,hogy miért is van ezernyi probléma és viszály ott. Meneküljön ki merre lát.
2017. ápr. 4. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!