Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Fiu lakotars szivatasara...

Fiu lakotars szivatasara kernek otleteket. Hashajton kivul egyeb amibol talan tanul?

Figyelt kérdés
Van egy lakotarsam aki kibirhatatlan, nagypofaju, viccesnek hiszem magam hulyegyerek. A koltozes meg nem kivitelezheto ugyhogy a szivatast valasztottam. A legnagyobb gond hogy eloskodo es enyves kezu...a kaja folyamat eltunik es nagyobb erteknek is laba kelt mar..tobben lakunk egyutt nincs bizonyitekom hogy o volt de tudom..otletek?
2017. ápr. 5. 20:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi lenne, ha inkább csak számonkérnéd rajta?


Vagy mondjuk hagynál neki egy üzenetet, hogy "XY, téged mindenki szeret, mindenki tisztel, csak akkor haragítod magadra a legtöbb embert, amikor ilyen hülyén viselkedsz."


//Üdv: Apa és Anya (sajnáljuk, ha rossz példát mutattunk)//

2017. ápr. 5. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
93%
tudod a telefonszamat?? tolsd fel őt egy meleg tarskeresore hagy hivogassak a homik:D
2017. ápr. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Sunshinedoll ***** válasza:
100%
Pucoltasd ki vele a fürdőszobát meg a vécét egy fogkefével, hidd el, megtanulja befogni a pofáját :D
2017. ápr. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szamon kertem rajta, be lett nekem magyarazva hogy en vagyok a hibas en tuntetem el a sajat dolgaimat csak elfelejtem :)....teljesen hulyenek nez ebbol kifolyolag hallgatni se fog ram beszelhet neki barki mindenkire magasrol tesz. A tarskeresos dolog amugy tetszik :D johetnek meg :)
2017. ápr. 5. 20:46
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Tegyél ördögpatront a wc-ülőke alá, majd intézd úgy, hogy ő menjen legközelebb mosdóba. :D


Vagy vedd el te is a cuccait, kajáját, majd ha számonkéri, etesd meg vele a saját főztjét.


De tehetsz fogkrémet vagy bármi nem odaillő dolgot az ételeibe, szándékosan sok borsot, akármit.


Mikor alszik, tegyél a karjára, mellkasára hideggyanta csíkot.


Szintén alvás közben jó, ha a kezére tejszínhabot vagy ilyesmit teszel, majd megcsikized az arcát.


Most ennyi jutott eszembe. :)

2017. ápr. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!