Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Dunaújváros és Paks jó helyek?...

Dunaújváros és Paks jó helyek? Milyen ott élni vagy csak simán ott lenni?

Figyelt kérdés
2017. ápr. 27. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Paks nem rossz, ha szereted a félig falusi, félig kisvárosi hangulatot. Dunaújváros pedig egy lélektemető. Éppeszű ember csak elköltözik onnan.
2017. ápr. 27. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Dunaújváros közelében élek, és inkább azt mondanám rá, nyomasztó.

Ugyan nincsenek züllött emberek, roggyant házak, szépen nyírva van a fű, és mégis.

Valamiért olyan kihalt, élettelen, temetőszerű az egész.

De hallottam olyat is, aki boldogan költözött oda, és jól érzi magát. Nem vagyunk egyformák, nézd meg, sétálj egyet a városban.

2017. ápr. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én Dunaújvárosból költöztem el. Nagyon szeretem, mert ott nőttem fel, de nagyon igazuk van az előttem szólóknak. Viszonylag tiszta, rendezett város, még igyekeznek is programokat csinálni (pl. karácsonyi vásár, nyáron koncertek a Petőfi ligetben). Ugyanakkor este 6 után, ha kimész az utcára, sehol senki, teljesen kihalt minden...tényleg kicsit szellemváros jellegű. Ettől függetlenül néha nagyon honvágyam van, de nem bántam meg, hogy elköltöztem.
2017. ápr. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
0%
Én paks mellett lakok,Paksra járok iskolába.Viszont Paks nagyon, faxa város.Nyugodtnak mondható.Nem Budapest, de nem is lepratelep.:D
2017. máj. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1esnek igaza van, èpeszű ember inkább elviharzik innen:'DD Ènis alig várom,hogy elmehessek. Borzalmas,több szempontból is.

23L

2017. máj. 18. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Pakshoz közel lakok. Majdnem úgy ismerem mint a tenyerem, apum az erőműben dolgozik, ha Pakson vagyunk (sulira való dolgok beszerése, vagy bútorok esetleg nagy bevásárlásokat) mindent ott intézünk, apám majdnem mindenkit ismer :D

Kisvárosban élek, és igen Paks ilyen falu-város kombó. Lehetne még egy pár jobb dolog,de előbb laknék ott mint Dújvárosban. A Dechatlonba szoktunk menni, az tetszik, de ha be kell menni a városba, egy tömb, mint írták nyomasztó, számomra idegen. Sok nagyvárosban jártam már életemben, de újvároson kívül még nem volt olyan, hogy rosszul érezzem ott magam

2017. okt. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, nekem Dunaújváros nagyon Csernobilt juttatja eszembe, kicsit a kisugárzása is olyan furi, nekem. Viszont tényleg egy rendezett város, de én nem tudnám megszokni.
2020. dec. 30. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!