Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti mit tennétek?

Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Földszinti társasházban élünk Budapesten.

Körülbelül féléve költözött mellénk egy cigány pár. Eleinte nem volt velük gond azt a régi szülinapos estét leszámítva amikor egész este full részegen rajcsúroztak. De ezt leszámítva nem igen hallottuk őket azóta. Most viszont egy-két hónapja hoztak valahonnan egy 4-5 éves cigány kölyköt aki velük kezdett élni.Ezzel sem lenne probléma azt leszámítva,hogy majdnem minden este ordibál futkos ugrál stb. Állandóan hallunk ilyen dobogó hangokat meg a gyerek visítozását. És természetesen este 23:00 és éjfél körül kezdik el. Én nem tudom mit csinálnak indián táncot járnak vagy cukorsokkja van a gyereknek,de,hogy áthallatszik bármit is művelnek a falak mögött az biztos... Már kaptak feljelentést más szomszédtól..Hát nem hatotta meg őket. Ugyanúgy folytatják. Tegnap este megint rázendítettek hasonlóan ez a dobogás hangoskodás.. Kicsit felidegesítettek fejfájással keltem. Most gondolkozok el azon,hogy akkor mi leszünk a sorban akik felfogják jelenteni őket. Bármi hasznos tanácsot,ötletet elfogadok. Köszi.



2017. máj. 5. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdemes velük kommunikálni, mert csak rosszabodna a helyzet. A második feljelentésben lehet bizni, talán akkor jobb lesz a helyzet, de ez se lehet 100%-ra mondani, mert ezek a "vidám-vidámok" sajnos semmiből nem értenek.
2017. máj. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
2%
Fúúú Ti rasszisták.... cigányoknak ehhez joga van....!!!
2017. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Afghan_Kush* Köszi a választ. Remélem.
2017. máj. 5. 14:33
 4/8 Haord2017 ***** válasza:
100%
szolni nem erdemes nekik mert csak azert is csinalni fogjak meg jobban, sajnos ezek ilyenek, nem valok emberek koze, marad a feljelentes.
2017. máj. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

#2

Te vagy a rasszista! Ehhez senkinek sincs joga, legyen az cigány, magyar, orosz, arab, stb. Amit ti csináltok az a rasszizmus! Rasszista roh@dékok!

A kérdésre válaszolva: Jó későn, amikor alszanak menj fel, és vagy egy fél óráig kopogj, és csengess. Ha meg rákérdeznek, mondd meg nekik, hogy addig fogod ezt csinálni, amíg le nem némítják a gyereket.

2017. máj. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
5-ös, ez hatásos lehet...de vigyázz kérdező, nehogy rádhívják a nagy famíliát.
2017. máj. 16. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

KryptoFX Azt próbálnák meg megkúrnám őket szépen ha keménykednének. Nem tudnak megijeszteni. De persze én sem vagyok ám hülye. :D

Ja egyébként múlthéten valamelyik nap átkopogtunk a falon és elkussoltak. Azóta nem hallottuk őket.

2017. máj. 18. 19:12
 8/8 anonim válasza:
Nyugottan jelentsd fel őket, itt a kisvárosban sok részeget és drogost elvittek a tek kommandósai, a szegedi csillag börtönbe. Legaláb nálunk normálisan müködik a rendörség szépen végzik a " nagytakaritást ".
2017. júl. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!