Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi értelme van fűnyírás után...

Mi értelme van fűnyírás után összeszedni a füvet ebben az esetben?

Figyelt kérdés
A házunkkal szemben van egy kis telek, na már most le kell vágni a füvet, ez oké. De ennek összegyűjtésével órákat kínlódni (2-3 órát, ha nem többet, ráadásul ebben a melegben!), mindezt zsákokba gyűjteni (kb. 5-6 db zsákot raktunk tele, a zsákok pénzbe is kerülnek!), majd gyakorlatilag ugyanott vagyunk, mert ugyan össze lett gyűjtve a fű, de akkor meg ott vannak a zsákok, amikkel nem lehet mit kezdeni, ott állnak a ház előtt, a semmire várva. Mindennek mi értelme? Miért nem lehet a füvet ott hagyni, ahogy le vágta a fűnyíró? Ennek az egésznek annyi értelme van, hogy...
2017. jún. 13. 16:21
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy csinálom hogy ugye van a fűnyírónak a kihordója ( ez estben jobb oldalt) és balról jobbra nyírom hogy kivigye azt is amit már lenyírt, aztán az útra kicsapatom az egészet (hát na, nem szép dolog :D). Ami meg marad azt otthagyom, úgyis kiszárad aztán elfújja a szél. Szerintem is értelmetlen dolog, de meg van mondva neked hogy szedd össze?
2017. jún. 13. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fűkaszával van nyírva, rosszul írtam. Nem, de be kell segítenem. És az agyam eldobom ettől az egésztől, mert az értelmetlenség netovábbja.
2017. jún. 13. 16:27
 3/11 anonim ***** válasza:
43%

Ennek a kérdésnek mi értelem van, mit szeretnél?


Levágod a füvet, azt össze kell szedni.


Zsákokban persze, de rendelhetsz egy konténert is akár és akkor abba.

2017. jún. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Arról már nem is beszélek, hogy kb. ott tartunk mint előtte, hiszen újra nő a fű, gyorsan. Ha meg elvileg attól lassabban nő, hogy ott van hagyva az elszáradt fű, az csak jó, szerintem legalábbis!
2017. jún. 13. 16:28
 5/11 A kérdező kommentje:
3 te normális vagy? Persze, még konténert is rendelünk pénzért fűnek. :D :D :D Tee.....
2017. jún. 13. 16:29
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a környéken senki, aki kisállatot tart, és kell neki széna? Lehet tengerimalac vagy törpenyúl is, a lakásban.:-) Ha van ilyen, szóljatok neki, hogy innentől ingyen az övé a telekről a fű, csak vágja le rendszeresen.
2017. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Jaa bocsi, nem írtad hogy fűnyíróval vágjátok-e vagy sem. Egy időbe mi zsákostól a kukába raktuk mikor olyan fűgyűjtős fűnyíróval vágtuk, de ugye összeszedni akkor sem kellett, szóval tényleg semmi értelme, bár gondolom ettől még nem fog változni senki véleménye. :D
2017. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nincs különösebb értelme, ha nem használjátok semmire az összeszedett füvet (takarmányozás, komposzt, stb).
2017. jún. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szokszor a fűnyírásnak sem látom értelmét.
2017. jún. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi nem szedjuk ossze. Nem is ertem miert kene, ha nincsenek allataink. Marmint ket kutyam meg ket teknosom van, de azok nem surun igenyelnek szenat :D
2017. jún. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!