Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek Fejér megyéről?

Mi a véleményetek Fejér megyéről?

Figyelt kérdés
A munka odaszólít, és szeretném tudni, hogy milyen ott az élet, meg hasonlók.

2017. jún. 16. 16:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én Fejér megye keleti szélén lakok, Budapesttől 25km-re.

Érd alatt egy kicsivel. Itt igazából meg lehet élni, akar akar talál munkát, Magyarországi viszonylathoz képest normális fizetéssel. Éhesni senki nem fog, de gazdagságra se számítson.


Pozitív hogy közel van a Főváros és a Balaton is, és egy köpésre van a Velencei tó. Ha esetleg Szlovákiába akarsz kimenni, az is viszonylag közel van. Az emberek itt is olyanok mint a többi megyébe, erről sokat nem leheet mondani, és mire vagy igazából kíváncsi? Felcsút elég modern :D

2017. jún. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A Velencei-tó térségében vagyok érintett: a vonatközlekedés Bp.-Szfvár viszonylatban jó, a térségben sok az üdülő, ami veszélyes nyáron, mert kölcsönösen idegbajt kapunk egymástól (zenei koncertek, idegeskedés, stb.). Az emberek átlagban azért jók, munkalehetőség inkább Szfváron van, de a kisebb települések is számba jöhetnek szolgáltatóipar tekintetében.
2017. jún. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Fejér megye még mindig az ország egyik legfejlettebb megyéje, és az is marad. A legfrekventáltabb a Székesfehérvár-Budapest tengely, de az egész északi rész fejlett. A déli rész Dunaújváros környékének kivételével viszonylag elmaradott, de szépen zárkózik föl az a terület is.
2017. jún. 17. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha kulturális eseményekre vágysz, egyértelmű, hogy Fehérvár, ott sok minden történik egész évben. Nem tudom, hogy kaptál állást, de Fehérvár a legesélyesebb. Gyorsan fejlődő, eleve jó helyzetben levő város. Sok a lehetőség és szép, rendezett. A belváros gyönyörű, tele van látnivalóval, de a többi városrészben is akad sok érdekesség.
2017. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
*hogy hol kaptál állást
2017. jún. 17. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Fejér megye még mindig az ország egyik legfejlettebb megyéje, és az is marad."


Az, menjél el Iváncsa, meg Beloiannisz környékére, kb ilyen emberi mutánsok mászkálnak az utakon, emberi primitívségnek a tetőfoka tapasztalható arrafelé.

Budapestről mentem oda, de összeteszem a kezem, hogy megszabadultam onnan.

2018. febr. 17. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja... :D Budapesten én olyan dolgokat szoktam látni, amit a legelmaradottabb szabolcsi falvakban sem tapasztaltam...
2018. febr. 17. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!