Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Te mit tennél, ha a fejed...

Te mit tennél, ha a fejed felett átbeszélnének stb. az oldalszomszédjaid?

Figyelt kérdés

Errefelé minikertek vannak, tudom, költözzön, akinek nem tetszik, de szerintem pofátlanság, amit a két szomszéd csinál.


A gyerekeik egy óvodai csoportba járnak és a két család sülve-főve együtt van, amivel nem is lenne baj, de köztük vagyok én.

Mindennapos, hogy hangosan beszélgetnek a fejem felett, sőt még a medencét is a kerítésem mellé közvetlen állították fel mindketten, így az összesen 6 gyerek egymásnak átordítva játszik.

Úgy is hangosak, ha egymásnál vannak és együtt partiznak, de legalább ne rajtam keresztül tegyék.

Mit gondolsz?



2017. júl. 3. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Nekik panaszkodj, ne kibeszéld őket!
2017. júl. 3. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Átláthatatlan magas kerítés és ha úgy is megy az obégatás akkor valami lakodalmas zene max hangerőn ki a kertbe mikor rákezdenek.
2017. júl. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szólj nekik, hogy csendesebbek legyenek.
2017. júl. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Töltelék vagy egy szenyában:DDD


Beszélned velük tök felesleges csendről, de ajánld fel, hogy cseréljetek házat-telket talán vagy kuss, mert megharagszol és megtudják, milyen a rossz szomszédság.Ezt úgy az arcukba-egyenesen.Miért? Mert zavar és ez az egyszerűbb, de:


Esetleg még kurta nagy-magas tüskés bokrokat ültessél ( tudom ez idő sajnos vagy vegyél nagyot ) és ha van kutyád, akkor sz@rassad a kerítések mellé, de még ki is lyukaszthatod a medencéket akár...köpött a fűnyíró bla bla bla:DDD

Ha pofáznak kezdj el barkácsolni, kalapálni egy üllőn "s" betűt vagy bármi kedveset, legyél Óz a nagy varázsló:DDD

Zöld hulladékot lehet égetni időnként-hetente...füstöljön csak:DDD

Annyi szivatás van, hogy csak na;)

2017. júl. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!