Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Újpest mennyire biztonságos...

Újpest mennyire biztonságos környék?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat előre is!:)
2017. aug. 10. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
Biztonságos! persze ez attol is fugg, ki kérdezi. egy oreg nyugdijasnak nem annyira, de nekem , aki kopasz kigyurt tetkos alak vagyok, nagyon biztonságosnak tunik. Eddig senki se kotott belém
2017. aug. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Koszi! Am 23 eves vagyok fiu de nekem tettszik a kornyek is igaz egy picit kint van de jo lesz :) azert kerdeztem mert ide fogok jarni egyetemre.
2017. aug. 10. 12:26
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Újpestnek is vannak jobb és rosszabb részei... van egy-két terület, ami elég cigánydzsumbuj, de a többség nem vészes.
2017. aug. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Melyik reszet erdemesebb elkerülni?
2017. aug. 10. 15:19
 5/8 anonim ***** válasza:
23%
Lepra hely! Hetente legalább egyszer találsz olyan "Kékfényes" hírt, amely Újpesthez kötődik, de ha nem, akkor a magukat "focidrukkerek" címszó alatt futtató hordák botránkoztatják meg az embereket az utcákon. - Sokszor több a rendőr egyes utcákban, mint a civil ember. Komoly vívmány ám ez, - amit szemmel láthatóan élveznek is ezek a primitív hordák!
2017. aug. 10. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
89%
31 évet éltem ott, egyszer se kötöttek belém, pedig nem vagyok egy izompacsirta. A Külsô-Vàci út, a Vàroskapu és a vasútàllomàs környéke nem túl bizalomgerjesztô, a többi része viszont tűrhetô.
2017. aug. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Amit a 6. leírt azok stimmelnek, de nem úgy kell venni, hogy este 6 után már ne járj arra.. Városkapu a metró miatt mindig forgalmas ahogy a vasútállomás is.


Káposztármegyer pedig nagyon jó, főleg a Megyeri úti része patika állapotú (Homoktövis lakópark és környéke).

2017. aug. 19. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat!:)


Meg a Viola utcarol tudnatok mondani, hogy az milyen?

2017. aug. 19. 23:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!