Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit tegyek, hogy ne legyen...

Mit tegyek, hogy ne legyen unalmas az életem azért, mert társasházban lakom?

Figyelt kérdés
Olyan szívesen kimennék az udvarra, de nincs, ezért egész nap bent ülök, kivéve, amikor iskolában vagyok, és mindig annyira unatkozom. Ráadásul panel, ahol mindig minden áthallatszik. Úgy érzem, nincs életem.:( Mit tegyek?

2017. szept. 11. 16:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Zsákbanfutás, húsklopfolás, flexelni is itt az ideje megtanulni... hadd tudják ők is hogy létezel!
2017. szept. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De olyan rossz, tornázni sem lehet, mert dübörög, énekelni sem, mert áthallatszik, vagyis csomó hobbim ki van lőve.): És kb minden rokonomnak hatalmas, tágas családi háza van.
2017. szept. 11. 17:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Merre laksz?


Budapesten és környékén van egy csomó szabadtéri mozgási lehetőség Kerékpárutak, parkok, kondiparkok, kirándulóhelyek mint Normafa, Kamaraerdő. De hétvégente 1-2 óra alatt le lehet ugrani szinte bárhova. Szentendre 2 óra biciklivel, még 1-2 óra és fentebb van szabad strand, Esztergom 1 óra vonattal, Gödöllő 1 óra vonattal, stb. De én akármerre járok a panelok körül is parkok, játszóterek vannak.


De én simán kimentem a Mátrába túrázni, 2 óra vonatozás, utána fél nap alatt lenyomtam 16-18 km-t majd húztam vonattal haza. Persze gyerekként inkább szülőkkel menj.


Vidéken meg szintén elég sok szabad tér van.

2017. szept. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Budapesten lakom. De én nem szeretnék egyedül kirándulni, szüleim biztos nem jönnek, amúgy is egyfolytában veszekedés lenne.
2017. szept. 11. 18:22
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a házra fogni, de nem ezen múlik. Azért érzed így, mert egyedül vagy, nem azért mert bent. Ha lenne kerted, akkor a kertben éreznéd magad ugyanilyen pocsékul. Nincsenek barátaid? Ha vannak, tessék velük lógni! Ha nincsenek, akkor meg ismerkedj! Rögtön jobb lesz, meglátod.
2017. szept. 11. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
47%

hát hadd hallatsszon!! kit érdekel?? aki panelban lakik, az ezt vállalja! tedd amit szeretnél!


és parkban is lehet edzeni/énekelni :D

2017. szept. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hát vagy egyedül mégy, vagy szerzel barátokat.


Én mindig magamnak való gyerek/felnőtt voltam. Hiába volt kertünk én folyamatosan bent ültem mert nem volt kivel elmenni, nem volt mit csinálni kint.

2017. szept. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De én UTÁLOM, ha más is hallja azt is, mikor megyek wcre. És nekem lenne mit csinálnom a kertben. Barátaim vannak, de nem nagyon mászkálunk együtt. Meg amúgy is, szégyenlem mondani bárkinek, hogy panelban lakom.
2017. szept. 11. 21:40
 9/11 Bihar Valatonon ***** válasza:
100%
Bazze kezeltesd magad mindig is panelban laktam,de sosem unatkoztam és sosem érdekeltek a szomszédok sem...pesten pedig unatkozni?! Neked komoly bajod van ember:D
2017. szept. 12. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

"szégyenlem mondani bárkinek, hogy panelban lakom"


loool...ehhez nem tudok mit hozzá fűzni.

2017. szept. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!