Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » A kollégiumba a szobatársam...

A kollégiumba a szobatársam folyamatosan lop. Mit tennének?

Figyelt kérdés

3an vagyunk egy szobába és amikor a harmadik beteg akkor a másik folyamatosan elvesz valamit. Kezdetben mindig megette és megitta amit kint hagytam és ha a nevelono rákérdezett tagadta.

Utoljára a pénzem lopta el, természetes ezt is tagadta. Aztán utána írt nekem hogy én mekkora szemét vagyok hogy ilyet feltételezek róla, biztos más vitte el. Amikor egész héten ketten voltunk a szobában.

A nevelonok ezekutan kapásból megígérték hogy atraknak másik szobába. De valahogy nekem nincs gusztusom ezekutan a kollégiumba visszamenni. Ti mit tennétek?


2017. okt. 28. 08:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hagyj elol valami etelt-italt, kicsit megspekelve hashajtoval. Le fog szokni a lopkodasrol rovidesen...
2017. okt. 28. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A pénzedet mindig zárd el vagy ne tarts magadnál! A hashajtós ötlet nekem is tetszik. :)
2017. okt. 28. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
81%
Ha pénzt is lop akkor irány a rendőrség, feljelentést kell ellene tenni. Illetve az iskolai igazgatóság felé is jelenteném a dolgot ők is kötelesek vele foglalkozni.
2017. okt. 28. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

A pénz esetnél már elértem volna, hogy véletlen "elessen" a szobában párszor...

Azonban csinálhatsz egy kis szipatást légzsákkal és tejszínhab helyett sz@rral töltve esetleg:


https://www.youtube.com/watch?v=f99J7HwkYMI


Sok sikert;)

2017. okt. 28. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
100%
Amikor tőlünk loptak, ráírtam az inni valómra hogy gyógyszer van benne, meg hagytam hagy egyen bele a romlott kajámból.
2017. okt. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hashajtós ötlet egy remek ötlet, mikor én voltam kollégista, állandóan megették a zsemlémet. Adtam volna szívesen ha kérnek, de nem kértek csak megették mindet. Tettem bele hashajtót. Csíkart is a hasuk is, de folytatták a zsemle evést.
2017. okt. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Rejts el egy gagyi telót, aminek a kamerája rálát egy adott helyre. Előtte tölts rá bármilyen mozgásérzékelős alkalmazást, ami mozgásra videofelvételt készít. Ez nem fogyaszt sok helyet és akkut, mert csak mozgáskor rögzít. A kérdéses helyre tegyél valamilyen értéket (ékszer, pénz, bármi). Ha igazad van, a felvétellel lebuktathatod. Aztán a te döntésed, hogy ezzel mész-e feljelentést tenni, vagy magatok között elintézed.
2017. okt. 28. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jelöld meg a pénzedet és a nevelőnő jelenlétében szólítsd fel a pénze bemutatására.
2017. okt. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt ilyen, lopta az italt ételt..Kiraktam egy adag spritot a hűtőbe fél nap múlva a fele volt meg.Aztán közöltem a jelen lévőkkel ,hogy egészségére ,bárki is itta meg ,mert amúgy belehugyoztam ,de remélem ízlett neki.
2017. okt. 28. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%

Nem mennék a kollégiumba.


Ha 100%ban a tiéd amiket elvesz, akkor megoldható a hashajtósdi. De egyébként ne csináld, mert mérgezés miatt akár börtönt is kaphatsz!!!

2017. okt. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!