Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Szerintetek kihallatszik...

Szerintetek kihallatszik bukóra nyitott ablaknál ha kakilok?

Figyelt kérdés
Második emelet, utcára néző fürőszobaablak... A normál beszéd lehallatszik az utcára, azt már teszteltem.

2017. nov. 15. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Kakilást még nem tesztelted? Akkor elég durva szorulásod lehet. De jó hogy neked ez a legnagyobb problémád. Hidd el más is szokott kakilni nincs ezen mit szégyelni. Vagy olyan ordenáré módon szarsz hogy áthallatszik a szomszéd utcába is? :D
2017. nov. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Hát figyelj, ha nem csinálsz csatakiáltásokat, meg nem fingasz vakolatrepesztően hangosat, akkor szerintem senki sem fogja hallani, hogy barnabásozol.

Mellesleg irigylem a problémádat. Ha ennyire félsz, hogy kihallatszik, akkor csukd be az ablakot.

2017. nov. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Én a múltkor nyitva hagytam a lichthof ablakot, és nyögtem szarás közben, hallottam, hogy alsó szomszéd kb. bevágta a saját kisablakát meg morgott is valamit. Amúgy meg ez van, mindenki kakil!
2017. nov. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a wc a szomszéd konyhájával falszomszéd. Én minden szót hallok, ha ők a konyhában vannak, valszeg ők is hallják, ha én kakilok. De nem zavar, a wc-n már hadd lazuljon el az ember, nem?
2017. nov. 15. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Nos, ha pl. hasmars van, akkor a legendás WC kagyló által felerősített recsegvefingást nehezen tudod tompítani. Mellesleg javaslom az ablakot legalább addig becsukni.
2017. nov. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Hatalmas találmány a szagelszívó ventilátor. Igaz semmire se képes a szageltüntetésben, de legalább mellékzajt generál és elnyomja az egyéb hangokat.
2017. nov. 15. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Az utcán eleve van egy alapzaj, ami miatt szerintem nem lehet hallani a kakilást. Még a beszédet is csak akkor lehet, ha valaki pont arra figyel, de ezt meg még csak Te csináltad egyszer.
2017. nov. 15. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Dongaben ***** válasza:
Anno volt egy lakótársam, aki megjegyzéseket fűzött hozzá elég hangosan... "Gyere mááár ki!", "Hű! Mekkora lett!" meg ilyenek. Na, az elég idegesítő volt. :XD
2017. nov. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

látszik hogy fiatalok vagytok, nem dolgoztatok gyárba,ahol,akár 8-10 vécé van egymás mellett alul 15 centi réssel. na ott mikor 6-8 ember egy időben kullantott.valaki hangosan adta elő, másik megszólalt:na bammeg,vagy aki nyögött, mondták neki: nyomjad b+!

vagy mikor katonák voltunk, ott is több volt egymás mellett eccer takarítottunk,és jött ki a sz@r szag,elkezdtem ordibálni a katonatársamnak:húú dugó ki sz@rt ilyen büdöset?!-erre nyílik az ajtó-kilép Szabó őrnagy.-úgy toltam a motorosfókát nem néztem sem jobbra sem balra!

2017. nov. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most őszintén, nem mindegy?
2017. nov. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!