Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ha levelet szeretnék küldeni...

Ha levelet szeretnék küldeni valakinek, és panelházban lakik, akkor az ajtószámot is rá kell írni, vagy csak a név, utca, házszám?

Figyelt kérdés
Légyszi segítsetek! Így még nem adtam fel levelet.

2018. márc. 19. 21:24
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem írd rá. Ugyan nem panelban, hanem társasházban lakom, de én is mindig odaírom, ha megadom a címem.

Ha lefelejted, nem gáz, már ha a neve ki van írva a levelesládájára, de biztosabb, ha ráírod.

2018. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!! Megy a zöld like!
2018. márc. 19. 21:44
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez most komoly? Szerinted a postas vegig nez pl. 15x6 postaladat?
2018. márc. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Elég utca házszám, ha csak nem ajánlottan adod fel.
2018. márc. 20. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elegendő az ucta házszám, de ha tudod melyik emelet és/vagy melyik lakás írd rá azt is.

Ha nincs kiírva az ő neve a postaládára akkor nem tud mit csinálni a postás, és általában csak a lakás tulajdonosának a neve van kint

2018. márc. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A mi házunkban 110 lakás van,a postásnak végig kellene olvasni mindet a postaláda megtalálásához-és mi tegyen ha két ugyanolyan nevű van mint akinek a levelet küldenéd-kihez dobja be?
2018. márc. 20. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Ha levelet szeretnék küldeni valakinek, és panelházban lakik, akkor az ajtószámot is rá kell írni, vagy csak a név, utca, házszám?"

Elég csak települést feltüntetni.

2018. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egyszer lefelejtettem de célba ért a levél. Amúgy alap ráírni! Az én esetemben csak azért nem lett gubanc mert a postás néni ott minden lakót ismert.
2018. márc. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!