Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Hol és hogyan tudnék találni...

Hol és hogyan tudnék találni lakótársakat?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lehet butaság már az ötlet is de jobb ötletem nincs xd.


Szeretnék 1 éven belül Budapestre költözni. An de nimcs kivel. :( Egyedül meg fenn tartani egy albérletet Pesten lehetetlen. Ezért kellene lakótárs. Na de hogy keressek? Hogy fogjak neki? Ti mit tanácsoltok? Vagy esetleg vki már csinált ilyet? Van tapasztalata ebben? 😃


Köszi a válszokat.



2018. ápr. 27. 14:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Vannak ilyen facebook meg egyéb netes csoportok is.

Csak arra figyelj, hogy megbízható legyen az ember.

2018. ápr. 27. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
62%
Hallod xD. Áh mindegy.
2018. ápr. 27. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Millió ilyen facebookos csoport van. Albérlet Budapest, Albérlet egyetemistáknak és ehhez hasonló neveken. Mindennap tesznek fel olyan hirdetéseket, ahol lakótársat keresnek, csinálhatod így, hogy betársulsz valahova, ahol már laknak egyen-ketten. De csinálhatod úgy is, hogy egy kiadó lakást keresel, ami neked tetszik és oda gyors keresel egy lakótársat és együtt kiveszitek. Ez utóbbi annyiból jobb, hogy ti lakjátok be és határozzátok meg a "házirendet", úgy meg ha te mész valahova ahol már laknak páran, úgy neked kell mindenben alkalmazkodni hozzájuk.

Az biztos, hogy sehogy sem könnyű. Irreális árak vannak, rengetegen keresnek szobát, lakást. Egy kiadó normális szobára azonnal több tízen is írnak, érdeklődnek. Így ha nem vagy gyors, nem tudsz gyors elmenni és megnézni, akkor elkapkodják előled. Azon se lepődj meg, ha nem írnak vissza neked az üzeneteidre, miután több tízen érdeklődnek valakinél, egy idő után már vissza sem írnak a szobakiadók.

2018. ápr. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

#1 Na de honnan tudom hogy ki megbízható és ki nem? 🤔😂


#2 Tudom tudom. De kioktatást és okoskodást nem kérek.😉

2018. ápr. 27. 15:09
 5/7 A kérdező kommentje:
#3 Igen igen elozo is irtad. De tenyleg honnan tudom elore h ki megbizhato? Azert megicsak idegenekkel koltoznek ossze. 🤔
2018. ápr. 27. 15:12
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nem kell minden túlfilózni. Facebookon lakótárs szóra keresel, pár ilyen csoportra ráklikkelsz, majd csatlakozol. Facebookon látod a hírdetéseket az albérletekről képekkel, amelyik tetszik annak megnézed a hirdetőjének az adatlapját. Ha ránézésre normális, iskolázottsága munkája alapján is veled egy szintű, akkor messengerben felveszed a kapcsolatot vele, hogy érdeekel a hely, megnéznéd a helyet és a lakókat is.
2018. ápr. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel.
2018. máj. 3. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!