Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ki, mit gondol Miskolcról és...

Ki, mit gondol Miskolcról és a környező településekről?

Figyelt kérdés
Leginkább ezek a helyek érdekelnek: Felsőzsolca, Arnót, Onga, Kistokaj, Mályi, Nyékládháza, Emőd, Sajókeresztúr, Sajóecseg, Sajószentpéter. Ezekről a helyekről milyen a bejárás Miskolcra?

2018. máj. 10. 20:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Mi a véleményetek róluk?
2018. máj. 10. 20:27
 2/9 anonim ***** válasza:
20%

Keleti blokkban lévő putri települések.


Fizetés: rossz

Munkalehetőség: rossz

Közbiztonság: rossz

Időjárás: rossz

Tömegközlekedés/vezetési morál:rossz

Környezet: szép

2018. máj. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
27%
Miskolc szörnyű, undorító, mocskos, tele van hígítózacskót szipuzó cigányokkal, senkinek nem kívánom, hogy ott éljen. A környező részeket nem ismerem.
2018. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Busszal? Ami főúti település, mint pl Mályi, Nyék, Sajószentpéter a buszjáratok kivállóak, kb 20 percenként jön 1, Felsőzsolcára mvk-s járat jár ki, szintén kitünő, de Ongára van hogy 2 óránként megy 1 járat.

Kocsival kb 15 perc minden irány Péter kicsit messzebb van, de az is meg van 20 perc alatt.

2018. máj. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Sajókeresztúrból a bejárás Miskolcra ~10-15p kocsival és ~25p busszal.

Körülbelül óránként 1 busz jön, hétvégén egy fokkal rosszabb. :D

Szirmabesenyőbe sokkal gyakrabban jár busz, pont mellettünk van egyébként. Átsétálni pedig 15-20p. (Az ottani "első" forgalmas buszmegállóból az itteni "első" buszmegállóba. :D)

Az emberek egyébként szerintem normálisak.

2018. máj. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
16%
Nekem halálfélelmen van mikor putrikon kell átvezetni kocsival, félek hogy meglincselnek...
2018. máj. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én sajószentpéteri vagyok. A bejárás jó, sűrűn járnak a buszok. Vannak olyan részei a városnak, amiket érdemes elkerülni, de általában rendben van.
2018. máj. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%

Már többször végigjártam Miskolcot(Miskolciként), gettótól kezdve tapolcáig. Sehol nem késeltek meg, raboltak ki stb.

A tömegközlekedés kiváló, a romákat folyamatosan paterolják ki a városból.

2018. máj. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
71%

8-as plusz pont neked!

Ráadásul Miskolc belvárosa, nagyon sok sarka szép, hangulatos és romantikus egyben. A környező szépségekről és a természetről ne is beszélve.

Lenne, hova fejlődni, de azért ne putrizzuk már le Miskolcot - a felbukkanó romák ellenére se - ...

2018. máj. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!