Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vas megyében, kis településeke...

Vas megyében, kis településeken furcsán nézhetnek rám, ha elmegyek oda kirándulni?

Figyelt kérdés

Sétálgatni, nyugis falusi közegbe. Mert ugyan a nagyvárost is szeretem, de a falu nyugalmasabb, nekem inkább a nyugi való nem a tömegnyomor. Így néha falvakba megyek inkább el, ahol amúgy lehet nincs semmi érdekes, de azért lehet sétálgatni, mászkálni egyet.

Belémköthetnek emiatt esetleg valamikor?


2018. máj. 14. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:

Megeshet hogy belédkötnek, vidéken az emberek gyanúsan néznek az idegenekre, ejj engem sokszor a szülőfalumból is kinéznek. Hasonló dolgokat én is szoktam csinálni, bár én bringával, eltekerek egypár általam nem ismert faluba, és körbebringázok. Az esetek többségében nyugisan telik minden, de azért feltünően sokszor megesik, hogy megállítanak a célomat firtatva, főleg a Mari nénik, az illuminált szerzemények és a balhézni vágyók. Nyilván helytől függ, ahol nincs munkalehetőség, csak düledező házfalak ott biztos találkozol olyannal akinek nem fog tetszeni, hogy ott vagy. Ha nem ilyen helyre mész akkor maximum az idősek fognak érdeklődni a szándékod felől, esetleg útba igazítanak.

Sose légy ellenséges, és akkor nem lehet túl nagy baj.

2018. máj. 14. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az alap hogy mindenhol jól megfognak bámulni, de engem már állított meg egy papa hogy "mit csinálok itt".
2018. máj. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kisvárosokban is furcsán nézhetnek rám mint pl. Bük?
2018. máj. 14. 20:22
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem, kisvárosokban nem annyira vészes a helyzet. Bük jelentős idegenforgalmat bonyolít le, így ott hozzá vannak szokva a turistákhoz.


De a falvaktól se tarts, ha ehhez van kedved, akkor ne keress kompromisszumot, hogy neked a kisváros is jó.

2018. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fognak belédkötni, ne aggódj. Egyedül mész?
2018. máj. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 compactegon válasza:
Igen, de csak Vas megyében! Valószínűleg közelebb vagyunk Mordorhoz... micsoda egy kérdés volt ez :D
2020. nov. 21. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!