Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit reagálnál, ha rajtakapnád...

Mit reagálnál, ha rajtakapnád a szomszédodat, hogy a te postaládádba gyűri a reklámújságjait?

Figyelt kérdés
Azokat a kéretlen szórólapokat, ilyesmiket. Biztosan a tiédbe, mert az a legfelső, legszélső postaláda. Nem egy bűntett, de na...
2018. máj. 17. 12:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
89%
Én szólnék neki, leginkább szóban, de ha az kivitelezhetetlen, írásban, hogy ne a te ládádba szemeteljen, ha továbbra is ezt teszi, te meg egyebeket fogsz a postaládájába gyűrni. Ajánlom erre a maszatos csokipapírt, taknyos zsepit és társait (az egyik idegesítő szomszédnak dobáltunk be csokimaszatos túrórudipapírt... egy idő után vhogy abbamaradtak a hülyeségei... mondjuk lehet, azért, mert többünknek volt vele baja, beszéltünk is velük... tehát nem tudták kideríteni, ki volt).
2018. máj. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Megmondanám neki, hogy nem ott van a szemetes, és azonnal szedje ki onnan azokat, vagy közelebbről is megismeri az öklömet.
2018. máj. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
A szájába gyűrném, vagy nem szólok, de legközelebb ő is kap meglepit a postaládájába.
2018. máj. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Mit vagytok úgy ráizgulva erre a reklám újság sztorira ? Nem értem 😂 Én ha kapok max felhívom,megnézem majd kidobom.

Amúgy a kérdésre válaszolva biztos halálra nevezném magam rajta 😂😂 Szerintem nagyon vicces .

Ha vissza szeretnék vágni neki akkor pedig kutyaszart tennék az ő postaládájába .

2018. máj. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

*utolsó vagyok

*Felhozom

*Halálra nevetném magam.

2018. máj. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!