Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek Székesfehérv...

Mi a véleményetek Székesfehérvárról?

Figyelt kérdés

2018. jún. 2. 15:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
A nagymamám él ott. Én BP egyik rosszabb (Káp I.), pontosabban nem veszélyesebb, de kevéssé higiénikus környékén élek. BP-n nagyon magasak az albérlet árak és ha sikerül valami megfizethető helyet találni (és ez valószínű). Akkor lehet Székesfehérvárra költözöm.
2018. jún. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Fehérvári vagyok.Itt is magasak az albérletárak,nem csak Pesten.Igazából van itt minden,élhető város.Közel van a Velencei-tó meg a Balaton is,helyileg is okés.
2018. jún. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én itt élek, és nagyon szeretem. Folyamatosan fejlődik a város, tiszta, és biztonságos. A belvárosi közlekedést már itt is egyre jobban nehezítik, de még koránt sem olyan, mint pl. Bp. Inkább az lehet az oka, hogy a történelmi belvárost a gyalogos forgalomnak igyekeznek kedvezőbbé tenni. Parkolni még itt nem lehetetlen, az árak sincsenek elszaladva. Nagyon szépül a város évről évre, mindig újítanak valamit. Az ingatlanárak átlagosak, természetesen függ övezettől. Nyáron rengeteg a szórakozási lehetőség, vannak fesztiválok, rendezvények a belvárosban, ott a Fezen is, ami nem kisebb szinte mint a Sziget, de a város egy kieső pontján tartják. Télen sem unalmasabb, mert akkor meg a történelmi belváros csodás karácsonyi forgataggal van teli. Nyugalomra vágyóknak is bőven van lehetőség, mert több park is van, természeti övezet is, illetve erdő futópályával. A kertvárosi övezetek nagyon kellemesek, én egy ilyenben élek. Művészetkedvelők sem unatkozhatnak, sok kiállítás és koncert van egész évben. Szeretem Fehérvárt.
2018. jún. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
40%
Szfváron laktam a '90-es évektől a 2000-es évek végéig. Láthattam a fejlődését, így élhető városnak tartom, persze vannak gázos környékei, sok ember fura, és szerintem a népsűrűség ott nagy, de van tőle rosszabb is...
2018. jún. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
70%

Utolsó, azok a gázos környékek, amik akkor voltak, már jórészt megszűntek, jó a közbiztonság mindenhol.

Kérdező, én itt élek 88 óta, nagyon szeretem, munka nagyon sok van, lehet jól keresni, debreceni rokonaim ugyanabban az állásban kevesebbet kapnak, mint itt. Nagyon gyorsan fejlődik a város, közel van mindenhez, de igazából megvan minden helyben. Konkrétumok, amikre kíváncsi lennél?

2018. jún. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
76%

Én 2 éve élek itt. Látom a szépségét és pozitívumát is, amit nagyrészt már leírtak előttem.

Negatív dolognak tartom viszont, hogy a közlekedés katasztrofális, állandóak a dugók, zajos. A közlekedési lámpák elég pocsékul vannak összehangolva, ezért állandóan áll a forgalom. Ez engem nagyon zavar, haladni nem lehet, lassan gyalogosan sem (zaj, bűz). Mostanában nem jártam a pláza felé,de ott egy időben rengeteg roma lófrált, nézték az embereket, olcsó cuccokat próbáltak rájuk sózni. (Nem tudom, hogy ez a helyzet fent áll-e még.)

2018. jún. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó: igen, a pláza és a buszpályaudvar között szoktak lenni (meg néha a Fehér Palotánál), főleg parfümökkel üzletelnek (meg zsebelnek). Sajnos nem lehet őket elkerülni, de nekem eddig csak kétszer akartak parfümöt eladni (19 vagyok), így sok vízet nálam kavartak. Bár nagymamámat pár éve kirabolták a ruhás piacon, így ott is figyelni kell az értékeinkre.
2018. jún. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Javítás: sok vizet nálam nem kavartak. Előző voltam.
2018. jún. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
A cigányok még mindig ott vannak a Piac téren és a Palotai kapu téren, és árulják a parfümöket meg a zoknikat, de nem bántanak senkit. :D
2018. jún. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
41%
Azt hiszem az egy fehér színű vár....ahol székeket gyártanak...
2018. jún. 5. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!