Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mi a véleményetek Vácról?

Mi a véleményetek Vácról?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lenne egy elég jó munkahely kilátásban Vácon (egyszerű összeszerelő), elég jó pénzért, ráadásul szállást is biztosítanak. Nagy valószínűséggel elfogadom. A kérdés az, hogy milyen az ottani élet, emberek, fiatalok? Mondjuk ahol most lakok attól csak jobb lehet de azért még is érdekel... Köszi a válaszokat!


25/F



2018. jún. 22. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%
Én imádom Vácot! Csodaszép a város, a Dunapart, jók az éttermek, rengeteg program van (nyáron egy csomó ingyenes koncert a Vigalom keretein belül). 😊
2018. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
15%
Szerintem Vác olyan Vácos.
2018. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Jó ezt olvasni! :) Nincsenek nagy elvárásaim egyébként. Legyen valami gyorsétterem vagy pizzázó, bolt mint pl a Spar, sétány ha menni akarok valamerre és szét akarok nézni. Ja és privát fogorvos aki jól is dolgozik. SZTK kilőve. :)
2018. jún. 22. 12:32
 4/15 anonim ***** válasza:
32%

Ahogy szoktam mondani, ide születni kell, különben nem maradsz meg :)


A belvárosban lakom, a parkolás eddig horror volt - 10 kört mentél a DOM körül, piac, mélygarázs felett kilőve, (előtted már 3 kocsi keresett helyet), ha kicsit is elrontottad a parkolást (lekopott vonalra belógtál, járdára felért a kerék) a közteres egyből megbüntetett (persze más, gondolom aki haver volt, vagy fizetett bárhol megállhatott, elnézték...)


Most kb. a Földvári tér ilyen, 5000 lakásra van 1000 parkolóhely, tiszta 70-es évek, még jó hogy a Kölcsey utcában csináltak egy parkolót, így már 1020 hely van :)


Ja és azt tegyük hozzá, hogy éjjel szórakozásból kinyitják a kocsidat (jobb esetben nem visznek el semmit, csak tönkre teszik a zárat).

2018. jún. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
91%

Egyik barátnőm ott lakott, imádtam lejárni hozzá és borozgatni meg sétálni.

Nyugatiból kb. fél óra alatt ott vagy vonattal.


Sok jó program is van.

2018. jún. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azért megpróbálom! Ahol most lakok katasztrófa. Egy vidéki kisváros de egyszerűen utálok itt élni. Alig van normális kultúrált program, az emberek észre sem vesznek, munkahely terén sincs a helyzet magaslatán. Ezért mikor megláttam ezt a munkát gondoltam miért ne. Operátor munka de most ha ingyen lakok és jól is fizet akkor egy próbát megér. Ja! Se jogsim se kocsim nincsen, így zárrongálás sincs :D
2018. jún. 22. 14:34
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is Vácon lakom, egy elég forgalmas részen, de egyébként szeretem. A belvárosban mindent megtalálsz, amire szükséged van, Pest fél óra vonattal, a Duna part szép (persze, mindig szemetelnek). Gyalogosként szerintem jobb, kocsival tényleg elég nehéz közlekedni, de sok a helyi járat, meg tudnád oldani azt is, ha helyben kéne messzebb menned. Ha van még valami kérdésed, írj nyugodtan. :)
2018. jún. 22. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
12 évvel ezelőtt volt kapcsolatom ott: tetszett, élhető város, megközelíthető könnyen, a társadalom elfogadható, több szép nevezetessége is van. Szóval okés.
2018. jún. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat meggyőztetek! Most már biztos belevágok. Ki tudja, hátha találok magamnak párt is ott.:) Ha megtudakoltam, hogy hol van és melyik az a munkahely, fogok írni és majd kérek veleményt róla.:)
2018. jún. 22. 20:28
 10/15 anonim ***** válasza:

Na királyság? Megvan? Vácon polgári élet összejött?

Jobb mint a kisváros, ahol nincs kúltúra?

2018. júl. 20. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!