Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten élek majd egy évet...

Budapesten élek majd egy évet novembertől érdemes ott ismerkednem párkapcsolat céljából, ha később nem maradnék ott, hanem visszaköltöznék Sopronba?

Figyelt kérdés
Úgy értem pestieknél mennyire jellemző hogy elköltöznének onnan vidéki városba, és nem nekem kéne ottmaradni. Mert én nem szeretem.

2018. aug. 18. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Nő vagy?
2018. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
nem
2018. aug. 18. 10:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki szereti Pestet, úgyhogy igen. Én ugyan szeretem, de nem mondom, hogy nem költöznék ki Sopronba, mert azért csábít az osztrák határ és a mögötte lévő fizetés, így az ember jobban él és még ki se kell vándorolnia... Amúgy meg Sopron magyar viszonylatok között egy nagyon élhető város. De azért ehhez elég erős kell, hogy legyen a párkapcsolat
2018. aug. 18. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát igen nyilván én is úgy gondolom, hogy ez egy stabil kapcsolat esetében működne csak. Valszeg előre közlöm majd ha úgy van, hogy nem fogok pesten maradni, és akkor a másik el tudni dönteni hogy így is vállalja e vagy sem. És nem kínlódunk hiába egy évet.
2018. aug. 18. 10:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!