Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Budapesten van hely, nem...

Budapesten van hely, nem romlik rohamosan a közbiztonság?

Figyelt kérdés
Nem, nem fogok ezért elköltözni, egyrészt mert pont ezért nem tudnék másrészt nem akarok, hátha pl az önkormányzati választások után javul majd a helyzet.
2018. aug. 29. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Káposztásmegyer Kettő (14-es végállomáson túl (Homoktövis utca/Aquaworld), Megyer, Újpest-kertváros (Szilas-pataktól a Görgey útig), Rákospalota (nem Újpalota!!!), Hűvösvölgy, I. kerület, Belváros, Máriarenete, Széphalom, Albertfalva, Budatétény, Rakpartok... Így hirtelen ennyi jut eszembe. De Zuglóban se nagyon veszem észre, hogy romlana, csak régóta nagyobb sz4r.
2018. aug. 29. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Sajnos én a 11. kerületben is egyre több fura alakot látok. :(

Pl érdemes megnézni az Etele út/Fehérvári úti szolgáltatóház előtt.

2018. aug. 29. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Etele/Fehérvárin laktam két évig, azok az emberek már akkor is ott tüskéztek. A közelünkben lévő Frankó utcából pedig hat kocsit loptak el két év alatt.

Mindez három éve történt. De még mindig sokkal jobb és nyugisabb, mint a körút pesti része, Kispest és Pestszentimre egyes részei, Józsefváros körúton kívüli része, Kőbánya bizonyos részei, a Stadinok, Népliget, Keleti, Nyugati környéke, vagy Óbuda Eurocenter vagy mi van ott körüli része. Igazából ezek mind olyan környékek (ezt az általad is említett Etele úton vettem észre először), hogy az egyik utca Mordor, sétálsz tíz percet, az a rész meg már mintha úri negyed lenne, aztán tíz perc múlva megint Mordor.

2018. aug. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!