Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Vélemények Pécs városáról?

Vélemények Pécs városáról?

Figyelt kérdés

Voltunk Pécsett az osztállyal, beíratkozni és a többi.

Én úgy vettem észre, h normálisak az emberek. Voltunk bankban meg egy csomó helyen és mindenhol kedves emberek. Péknél, bankban, a suliban...


Ez talán csak azért van így, mert nem Mo.-n élek és itt sokkal bunkóbb az emberek Pécshez képest, vagy mert valóban igy van?

Vélemények, tapasztalatok?


2018. szept. 4. 16:02
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Én pécsi vagyok. Szerintem csak szerencséd volt és nem futottál össze bunkó emberekkel :D Mert azért vannak itt is. Legutóbb két órája a Sparban rúgta rám egy néni a kocsiját és még ő volt felháborodva.. :D Persze, Pesthez képest csak maroknyi, de azért vannak. Jó sok hibája van a városnak, nincs ipara, kevés a munkahely és hanyatlik úgy amblokk az egész, de szeretem, szeretek itt élni. Egyetemre is ide jártam, sok csoporttársam itt ragadt mert megszerették a várost.


Ha jó munkát akarsz, ne ragadj itt azt tanácsolom.

2018. szept. 4. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
*hogy
2018. szept. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lakhely kérdése. Pécsen kevesebb az ork, mint a zsákfalvakban. Ez igaz
2018. szept. 4. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A pécsiek a magyar átlaghoz képest 5x kedvesebbek. Én mondom neked :)
2018. szept. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy Pécsen nem pécsiek laknak, ez egy össze vissza város. Maroknyi az igazi pécsi, ezért is áll úgy a város ahogy.
2018. szept. 4. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Pécs az ország legszebb nagyvárosa, városisas méretét tekintve Pest után a legnagyobb. Lakosszáma a városban épített alacsonyabb számú paneles kolhozházak miatt alacsonyabb, mint pl. Debrecené, de ez ebben az esetbe előnyére is válik. A pécsiek kedves, befogadó emberek, ezért kaptak európai különdíjat a délszláv háborúban befogadói magatartásukért. A mediterrán időjárásból adódóan is a pécsiek az ország többi részéhez képes jóval derűsebbek, nyitottabbak, érdeklődőbbek.
2019. okt. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!