Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Költöztetés fiatalkoruként?...

Költöztetés fiatalkoruként? (többit lent)

Figyelt kérdés
16 éves vagyok Edélyben élek és elszeretnék költözni.A történet ott kezdődik hogy pár hónapja beleszerettem egy sportba és ez nem más mint az Amerikai Futball,A városunkban nincs lehetőségem a sportot űzni csak egy másik távoleső városban.Egyetlen lehetőségem ha olyan városba folytatom tanulmányaim ahol üzhetem a sportot is. Szüleim nagyon pesszimisták és szentül hiszik azt hogy a mostani Iskolám a legideálisabb és nem is akarnak hallani más városról,iskoláról. Emellett nem csak más városban szeretnék tanulni hanem Magyarországon(nem tudom mennyire megoldható)hogy sportolni tudjak(a budapesti wolves csapatát szeretném erősiteni.Azt szeretném tudni hogy ilyen esetekben nyújthat segítséget bármilyen gyermekvédelmi szervezet úgyanis nem bírom elviselni ezt a helyzetet,úgyérzem igazságtalan a világ.Én csak sportolni szeretnék miért nem adatik meg ez nekem? Szüleim meggyőzése kizárva, van más út?
2019. jan. 13. 23:19
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Ha van is magyar állampolgárságod, akkor sem kivitelezhető a költözés, ha anyádék nem engedik. Mert román vagy és ők is.
2019. jan. 13. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
90%

Még jó párszor fogod úgy érezni,hogy igazságtalan a világ.

A gyerekvédelem nem arról szól, hogy egy működő családból kiemelnek egy fiatalt, és finanszírozzák a tanulást, lakhatást, sportolást. Ha el is engednének a szüleid, tudod-e képesek anyagilag támogatni a költözést, lakhatást, iskolát és a sportot? Mert az általad választott sport sem az olcsó sportok közé tartozik.

Rajtad kívül még nagyon sok fiatalnak vannak álmaik, vágyaik és a körülmények miatt nem tudják megvalósítani.

2019. jan. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Almodik a nyomor. 16 evesen lehetne tobb eszed.

Kamasz hisztire nem reagal a gyerekvedelem. Es ha reagalna is csak orszagon belul mukodik. Foleg hogy elegge eselyes hogy egy ev mulva nem is fog erdekelni ez a sport.

2019. jan. 14. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!