Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Miskolciak, ti tudtok ismerkedni?

Miskolciak, ti tudtok ismerkedni?

Figyelt kérdés
2019. máj. 23. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
tudunk, epp ugy ahogy minden mas ember, csak azert meg sose ment rosszabbul, mert miskolci vagyok. egyebkent meg csomo hely van Miskolcon ahol lehet ismerkedni, ha erre celoztal a kerdesedben. de ahhoz, h javasolni is tudjak kene tudni rolad valamit. mit szeretsz? bulizos tipus vagy? stb
2019. máj. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
En mindig itt eltem, de valahogy nem tudok kifogni szimpatikus embereket. 18/L, minden javaslat johet:D
2019. máj. 23. 11:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Mindenhol lehet ismerkedni, ahol élnek emberek. Az meg már egyénfüggő, hogy ki tud és ki nem tud, és teljesen mindegy, hogy valaki Miskolcon vagy Bázakerettyén lakik.

Milyen javaslat mehet? Legyél többet emberek közt, és legyél nyitott, barátságos.

2019. máj. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Maltodextrin ***** válasza:

Kerdezo. En a Buza tertol nem messze lakok, ha gondolod ismerkedhetunk uzenetvaltasokkal.


Jelenleg nem keresek baratnot, viszont jo volna irogatni valakinek. Facebookom sincs. Meg ugy kb. szerintem hasonlo cipoben jarunk.

Vagyis nem nagyon megy itt Miskolcon az ismerkedes, Ozdon valahogy jobban ment.


27f

2019. máj. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
jarj kondizni. menj valami sportegyesuletbe, a dvtkban nem csak foci van. a sulid is jo hely lehet. szorakozohelyek is vannak am, oda is mehetsz :D vagy lyuko, ott seperc alatt lesznek ismeroseid, foleg, ha biciklivel mesz (hazafele mar mondjuk gyalogolni fogsz). :D
2019. máj. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!