Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Ti ezt hogy oldanatátok meg?

Ti ezt hogy oldanatátok meg?

Figyelt kérdés
Jelenleg nem a lakóhelyemen vagyok bejelentve, hanem a munkahelyemre. Ha szeretnék valamit rendelni (ebay, Amazon, stb.), akkor ugye ide, ahol lakom, eljutnak a csomagok, csak itt nincs portás, és mi egyéb, hanem az ajtóm elé leteszik a csomagot. A munkahelyemen át veszik a csomagot, de nem igazán szeretném azt, mert nem a munkahelyemre tartozik az, hogy mit és mikor miért rendelek. Ti ezt hogy oldanatátok meg? Postafiók drága dolog? Vagy van más opció is?

2019. júl. 2. 22:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Hozzánk a fél világ iderendeli a cuccait, nemhogy az alkalmazottak, hanem mindegyiknek a rokonsága és haveri társasága kb 😃

Pontosan azért, mert itt az iroda át tudja venni a dolgokat.

2019. júl. 2. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon szokták részletezni a csomagon a tartalmát. És tényleg jobban jársz, ha átveszik nemcsak otthagyják.
2019. júl. 2. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A munkahelyemre rendelek mindent, az épületünk portása veszi át őket. Nem nyit ki semmit se a portás, se a recepciós, szóval fogalmuk sincs legtöbbször mit rendelek, nem igazán értem a problémát. Nálunk mindenki ide rendeli a csomagjait, teljesen megszokott.
2019. júl. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szoktam munkahelyre rendelni. Nem is értem, honnan értesülne bárki idebent arról, hogy mit miért rendeltem... Nem kémkedünk egymás után, wtf. :D
2019. júl. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Olyan helyen rendelj, ahol választhatod a postán marad vagy a posta pontra vagy csomagátvételi pontra szállítást. Így neked kell elmenned az átvételi pontra az értesítővel (amit e.mail-ben kapsz).
2019. júl. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!