Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mit kellene tenni?

Mit kellene tenni?

Figyelt kérdés
Elhagytam az autóm kulcsát, nem tudtam kinyitni az ajtaját, nem tudom miért de megkértem a szomszédot, hogy segítsen, mire a legnyugotabban az autómhoz ment kivette a kulcsait a zsebéből vagy nem tudom mik lehetek azok, egy darabig próbálta zárat, öt perc lehetett és sikerült kinyitni a zárat, annyira zavarodott voltam hirtelen meg sem köszöntem neki, elment én meg ott maradtam a nyitott autóval, később meglett a kulcs is, de ahogy telik az idő, egyre azon gondolkodom, hogyan nyithatta ki, eddig sem volt sok dolgom vele, csak köszöntünk egymásnak, ki lehet ez az alak, ha képes volt kinyitni ezt most, mást is kinyithat máshol, nagyon gyanússá vált, mit kellene tennem, jelentsem fel, szóljak a körzeti megbízottnak, azért jó volna tudni, kiféle, mire képes, mit várhat az ember tőle a későbbiekben, lehet priuszos, vagy ki tudja még mire képes, nem hagy nyugodni ez a dolog, ti mit tennétek most?
2019. júl. 6. 17:08
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen, feljelenteni és minden lakatost is akit zárhoz kihív az ember és kitudja nyitni. Biztos mind valami rablógyilkos.
2019. júl. 6. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%
Én meg ki tudom nyitni a fiókot, és kivenni belőle a konyhakést. Akár késelhetnék is ezzel a tudással. Jelents fel.
2019. júl. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg gondoltál rá, hogy autószerelő, bontóban dolgozott, akármi?
2019. júl. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Legközelebb kérd meg, hogy mutassa meg, hogyan kell a mondatvégi írásjeleket alkalmazni.
2019. júl. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4, ha nyelvtannáci akarsz lenni, akkor te meg tanuld meg, hogy felszólító mondat végére, milyen írásjel kell!
2019. júl. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyszer (az azóta kamasz) kisfiam kizárt a lakásból. Csak 2 éves volt. Épp indultunk valahova. Hiába mondtam mit tegyen, kinyitni mar nem tudta. Magam sem tudom hogy-úgy látszik stresszhelyzetben jól működök- egy kocsikulcs egy kártya és egy körömvágó ólló segítségével sikerült bejutnom az akkor már ordító gyerekhez. Nem vagyok betörő, de azóta is a család ezzel poénkodik, ha valaki keresi a kulcsát. Szóval nem, nem kell jelentened.
2019. júl. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Egyszer (az azóta kamasz) kisfiam kizárt a lakásból. Csak 2 éves volt. Épp indultunk valahova. Hiába mondtam mit tegyen, kinyitni mar nem tudta. Magam sem tudom hogy-úgy látszik stresszhelyzetben jól működök- egy kocsikulcs egy kártya és egy körömvágó ólló segítségével sikerült bejutnom az akkor már ordító gyerekhez. Nem vagyok betörő, de azóta is a család ezzel poénkodik, ha valaki keresi a kulcsát. Szóval nem, nem kell jelentened
2019. júl. 9. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!