Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mik a jelei annak, ha kiközösí...

Mik a jelei annak, ha kiközösítettek, kiutáltak a faluból ahol mindig is éltem?

Figyelt kérdés
2019. júl. 12. 04:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na mesélj, mit csináltál? Amúgy meg észrevenni azt. Nem köszönnek, ha bemész valahová elhallgatnak, ha kimész azonnal megindul a pusmogás, a kutya nem szól hozzád, senki nem segít, ha valami gondod van, mindig van kifogás. Jó esetben csak ennyi.
2019. júl. 12. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Engem is kiközösitettek.
2019. júl. 12. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
60%

Engem be se fogadtak ahova költöztünk, illetve minket, párommal jöttünk ide Budapestről.

Úgy látszik egy 18 tagú kisebbségi pereputtynak jobban örültek volna.

Nem köszönnek, elfordítják a fejüket, beszólogatnak, paraszt módon viselkednek.


Amúgy ez egy tipikus falusi szokás, ha már viszed valamire, nem vagy akkora tahó gyökér mint ők, elkezdenek utálni. "az oan nagyképű"

2019. júl. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%
3-nak igaza van.
2019. júl. 12. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
58%

3-as hová költöztetek?


(Csak hogy még véletlenül se oda menjek lakni....)

2019. júl. 12. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%
Az, hogy úgy bánnak Veled, mint akit kiközösítettek, kiutáltak.
2019. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sivicka válasza:
Ilyesmit figyelem e sem kell venni egy falu minden tagja nem kozosit ki mert nagyreszuknek meg van a maga baja es nem foglalkoznak azzal hogy egy szemelyt ki kozositcsenek meg utaljanak lehet hogy meg van rollad a velemenyuk de ez meg nem kikozosites jele vagy a meg utalas ha csak nem tettel valami borzaszto dolgot(pl megoltel egy artatlan gyereket vagy bantalmaztad vagy mas koru emvert es nem kaptad meg a melto buntetesed) akkor a falu kepes fel lazadni es meg utalni de ha ezekhez hasonlot vagy ezt nem tetted akkor masrol van szo nem meg utalasrol vagy kikozositesrol 🙂
2019. júl. 17. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Juhász-Vedres Zoltán válasza:
Az a falu ahová én legutóbb költöztem tetszik nekem. Az egyik szomszéd viselkedése viszont felháborító.De ő "bennszülött" én meg a "gyütt-ment" lettem. Megalázhat, lejárathat, zaklathat, mert ő ottani. Zaklatását kivédeni nem tudom, mert nem ismernek engem, ő pedig a munkájánál fogva találkozik az ottaniakkal és ócsáról a faluban. Irigy, rossz indulatú. Még a saját oldalamon is képes galádkodni. Az ismerőseimnek lejárató leveleket írogat. El szeretnék költözni onnan mielőbb, mert ez elviselhetetlen. Nem veszem fel vele a kesztyűt, mert a körülmények miatt nincs értelme.
2019. júl. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!