Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha a tanárok egységesen aug...

Ha a tanárok egységesen aug 26-ig vannak szabadságon hogy lehet tanévnyitó értekezlet aug 21-én? Akkor az szabadságmegszakításnak számít?

Figyelt kérdés

Nem is értem. Elengedik az összes tanárt szabira egységesen aug 26-ig. Majd kitalálják hogy tanévnyitó konferencia aug 21 szerda. Persze miután szerdán bemegy az ember az 1 órás értekezletre, csüt-péntek nem kell menni hiszen ugye szabin vannak.

Ennek értelme? Nem lehetett volna 26 ra rakni az értekezletett és csá?


2019. aug. 18. 08:48
 1/5 anonim ***** válasza:
91%
A tanárok nem egységesen vannak augusztus 26-ig szabadságon. Van olyan iskola ahol augusztus 21-én be kell menni és van ahol csak 26-án.
2019. aug. 18. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez az az alapítványi iskola ahol

1. A diákok télen kabátban ülnek a hidegben.

2. A tanárok és egyéb dolgozók késve kapják a fizetésüket.

3. Piásüveg volt a tanári kukájában.

4. Kirúgtak egy diákot a tantestület nevében, majd a diri másnap visszavette.

5. Alkoholista a főnök.

6. Az iskolatitkárnak 3 okj, 4 diploma és két nyelvvizsga van a birtokában és nettó 130-at keres. (bár szerintem csak kamuzik)

7. A takarítónő magasabb óradíjat kap, mint az alapítványi iskolás kérdező.

8. A tanárokat berendelik nyáron szerdánként ügyeletre.


akkor nem érdemes a kérdezővel vitatkozni.


Ha a kérdező mégsem az a pszichiátria kezelésre szoruló alapítványi iskolás kérdező akkor a legmélyebb tisztelettel bocsánatot kérek a kérdés kiírójától.

2019. aug. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
0%

Mivel a kommentem törölték újra leírom: tanár vagyok első munkanapom aug 26 ezzel együtt évek óta aug 21-én értekezlet van amire menni kell. És utána 26-ig nem kell menni.

Mióta itt vagyok akarok választ kapni arra ennek mi értelme és egyáltalán hogy lehetséges ez (most szabi vagy nem szabi?) de még nem sikerült. Minek bemenni ha utána úgyse kell menni, és miért nem lehet az első munkanapon értekezni ha úgyse szól semmiről az értekezlet csak az igazgató veri a nyálát fel nem fogom soha.

A válasz az hogy CSAK.


„6. Az iskolatitkárnak 3 okj, 4 diploma és két nyelvvizsga van a birtokában és nettó 130-at keres. (bár szerintem csak kamuzik)“


Egy iskolatitkár szerintetek mennyit keres lévén szakképzettséget nem igénylő munkakör? Jobb helyeken a gar bérmin bruttó 195-öt, rosszabb helyeken a bruttó 149-es minimálbért.

Ahol én vagyok ott bruttó 195-öt kap, ami nettó 120.

2019. aug. 18. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
28%

Tessék:


Fizetések az oktatás, nevelés területén 2019-ben


[link]


Felhívom a figyelmet az első oszlopra... középfokú végzettség (ld isk titkár) 24 év tapasztalattal is... bruttó 195.000...


de 30 év UTÁN!!!!!!! nő kemény bruttó 5000-et.... 30 év után!!!


Ott van. Tessék:


[link]

2019. aug. 18. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jogilag az van, hogy a 25 nap pedagógus pótszabadságból 15-ön elrendelhető oktatással-neveléssel kapcsolatos tevékenység. Magyarul a 25-ből csak tíz nap a kötelező, 15 nap csak kiadható, de akár le is dolgoztatható (pl. nyári gyermekfelügyelettel, de akár értekezlet is tartható)

Miután tanárhiány van, és az igazgatók nem akarják, hogy átmenjenek máshová a tanárok, ez nem jellemző. Hogy nálatok mi volt a változtatás oka, azt igazgatódtól tudhatod meg.

2019. szept. 1. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!