Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ismételjek évet?

Ismételjek évet?

Figyelt kérdés
pótvizsgán valószínűleg megbukok de csak egy tantárgyból.A többiből 3-4es vagyok.10.es.Most ismételjek évet ebben az iskolában ahol piszkálnak vagy menjek át másik iskolába?

2019. aug. 22. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Menjél àt a vàros leggyengébb sulijàba. Legalàbb valami végzettséged lesz majd.
2019. aug. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Jó tanuló vagyok,azzal nincsen gond csak matekon nem lehet figyelni az osztály miatt és mivel jógyerek vagyok puskázni se akarok.
2019. aug. 22. 21:32
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj át másik iskolába. De ha nem ismételnél évet, akkor is azt mondanám, hogy válts.
2019. aug. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

3-as ée 4-es együtt nem jó tanuló, csupán közepes.


Ha a többiek nem buktak meg és Te nyáron, a jelenlétük nélkül képtelen voltál a pótvizsgára készülni, akkor veled van a gond - érdemesebb magántanárt felkeresni matekból.


Válts sulit.

2019. aug. 23. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Csináld meg a pótvizsgát és mindenképpen válts iskolát.

A matekingnek vannak videói, nekem érettségin soakt segítettek.

2019. aug. 24. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Válts sulit, és járj magántanárhoz, ha erre nincs lehetőséged nézz neten sok matekos videót, én érettségi előtt 1 héttel néztem végig több száz ilyen videót és így csusszantam át(előtte 4 évig a tanárom semmit nem tanított, életét mesélte órán).
2019. aug. 25. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!