Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Emberek » Tanárok, iskolatársak

A kérdés

Ismételjek évet?

pótvizsgán valószínűleg megbukok de csak egy tantárgyból.A többiből 3-4es vagyok.10.es.Most ismételjek évet ebben az iskolában ahol piszkálnak vagy menjek át másik iskolába?

Keress kérdéseket hasonló témákban: iskola, bukás

aug. 22. 21:26  Privát üzenet  

A válaszok
Menjél àt a vàros leggyengébb sulijàba. Legalàbb valami végzettséged lesz majd.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont aug. 22. 21:28 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Jó tanuló vagyok,azzal nincsen gond csak matekon nem lehet figyelni az osztály miatt és mivel jógyerek vagyok puskázni se akarok.

# 2/6Időpont aug. 22. 21:32 Privát üzenet
Menj át másik iskolába. De ha nem ismételnél évet, akkor is azt mondanám, hogy válts.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont aug. 22. 21:32 Privát üzenet

3-as ée 4-es együtt nem jó tanuló, csupán közepes.

Ha a többiek nem buktak meg és Te nyáron, a jelenlétük nélkül képtelen voltál a pótvizsgára készülni, akkor veled van a gond - érdemesebb magántanárt felkeresni matekból.

Válts sulit.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont aug. 23. 05:30 Privát üzenet

Csináld meg a pótvizsgát és mindenképpen válts iskolát.

A matekingnek vannak videói, nekem érettségin soakt segítettek.

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/6Időpont aug. 24. 19:09 Privát üzenet
Válts sulit, és járj magántanárhoz, ha erre nincs lehetőséged nézz neten sok matekos videót, én érettségi előtt 1 héttel néztem végig több száz ilyen videót és így csusszantam át(előtte 4 évig a tanárom semmit nem tanított, életét mesélte órán).

A válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont aug. 25. 22:30 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Buktam NYEK-ben. Évet kell ismételjek?
Mennyit kell hiányozom a suliból ahhoz hogy évet ismételjek? (Nem akarok! ) és általános suliba járok
A szüleim nem engedik hogy évet ismételjek és valószínű hogy kidobnak az utcára. Mit tegyek?
10. -es vagyok és jövőre megyek ki egy félévre Franciaországba tanulni egy félévet, februárban vagy január végén jövök haza. Igaz nem fontos, hogy évet ismételjek? Lehet valami vizsgát tennem?
Romániában ha egy tantárgyból nem vagyok lezárva első félévben akkor évet kell ismételjek?
Hány orát hiányozhatok a sulibol ugy hogy ne ismételjek évet?

Kérdések az Emberek rovatbólKérdések a Tanárok, iskolatársak rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!