Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerepeljek ezek után a...

Szerepeljek ezek után a paródiaműsorban vagy inkább ne?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kérlek mondjátok el, hogy ti mit tennétek ebben a helyzetben.

Szóval a tanév elég zűrösen indult számomra, egyből sikerült egy ügybe keverednem. Ennek a részleteibe most nem mennék bele, a lényeg, hogy idén teljesen átszervezték az osztályunkat és a tanárainkat, ami engem hátrányosan érintett.

Végül a dolog megoldódott az igazgató és egy másik tanár segítségével.


Idén a mi osztályunknak kell készítenie az iskolában hagyományos tanárparódiát. Általában ezt a tanárok poénnak fogják fel, ők is jól szórakoznak rajta.

És azt a tanárt is ki fogjuk parodizálni, aki segített nekem megoldania az év eleji problémámat. Semmi bántó nem lenne benne (a bemutató előtt ezt az igazgató is ellenőrzi), szimplán csak a vicces szokásait utánoznánk le. Nekem annyi szerepem lenne, hogy eljátszanánk egy tanórát, és tőlem kérdezné meg az osztálytársam aki alakítja, hogy mit vettünk előző órán (mert mindig tőlem kérdezte meg).

Eddig ezt a tanárt senki nem parodizálta ki a műsorban, ezért nem tudom mit szólna hozzá. Mint írtam, a legtöbb tanár ezt tényleg viccnek kezeli, nem szokott ebből sértődés lenni.

Szerintetek mi legyen? Szerepeljek, vagy inkább mondjam meg a többieknek, hogy ezt a jelenetet kihagyom?


2019. okt. 22. 15:33
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Biztos ami biztos, én nem vennék részt benne.

Még ha mosolyognak is rajta a tanárok, mert feléjük ez az elvárás, de ki tudja, hogy magukban örülnek e neki, vagy mit gondolnak?

(Én biztos nem szeretnék a szokásaimmal, gesztusaimmal nevetség tárgya lenni.)

2019. okt. 22. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Mindenki másképp reagál az ilyesmire. Szerintem beszéld meg vele.


Ha pedig nem vagy biztos a dolgodban, akkor inkább ne parodizáld ki.

2019. okt. 22. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vennék részt benne,mivel még soha nem parodizálták ki ezt a tanárt,nem tudhatod hogyan fogadná.
2019. okt. 22. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Óóó, hát még mindig él ez a 40 éves szar szokás? Hát én tutira NEM parodizálnám ki. Erkölcsileg gusztustalan.
2019. okt. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
A helyedben én sem tenném, kívülről vicces lehet, de a valóságban nem sokan szeretik magukat "görbe tükörben" látni. Úgy meg főleg nem vennék részt benne, hogy segített neked nem is olyan rég.
2019. nov. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Végül nem szerepeltem benne.
2019. nov. 7. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!