Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek mennyire kínos...

Szerintetek mennyire kínos ezt csinálni?

Figyelt kérdés
Volt egy tanár a suliban, aki különlegesen jófej volt, habár csak egy évig tanított minket, de akkor is. És hát nem olyan rég elment a suliból. Nem is ismerősünk facebookon, mert parázunk bejelölni (hogy nem jelöl vissza, stb) de most arra gondoltam bejelölhetnénk, esetleg megírhatnánk neki, hogy hiányoljuk. Hülye ötlet?
2019. nov. 5. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
Megpróbálni nemg lehet.
2019. nov. 5. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%

Nem hülye ötlet, ez egy modernkori változata az elismerésnek, tehát a tanárodnak ez sikerélmény/pozitív megerősítés lenne. És ki tudja, de lehet, hogy nektek is hasznotokra válik az elérhetősége, ha valamiben megakadtok a szimpatizálás alapján még segíteni is tud pl. egy feladat megoldásában, pályaválsztában, érettséginél stb...

Jók az ilyen kapcsolatokat ápolni, persze nem kell hozzá valagat nyalni.

2019. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kedves ötlet +biztos jól esne neki:)
2019. nov. 5. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Jelöld be, majd kozold vele

"Tudom mit tettél tavaly nyáron" 🤫🤭

2019. nov. 5. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem kínos csinálni. Csak az kínos, ha nem mered kimutatni az érzelmeidet.
2019. nov. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek! Utolsó, ez elgondolkodtatott, neked pluszban ezt is köszönöm
2019. nov. 5. 23:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!