Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ti mit szólnátok, ha tolószékb...

Ti mit szólnátok, ha tolószékben tologatnának körbe az iskolában?

Figyelt kérdés
Meg kellett műteni mindkét bokámat, emiatt kerekesszékben vagyok, így kell suliba mennem is. A barátaim nagyon rendesek, kéretlenül segítenek mindenben eltolnak a suliban mindenhová és az egyik haverom el is jön minden reggel és úgy megyünk. Elképesztő kedves mindenki, viszont kellemetlenül érzem magam a kiszolgáltatottság miatt. Vagyis főleg amiatt, hogy bár részben kiszolgáltatott vagyok, mondjuk egyedül tényleg nem tudnék így eljutni a suliba, de esetenként tudnám saját magam is irányítani, hajtani a széket, nem 100%ban lennék rászorulva másra. Ezt a segítőkészségük miatt eddig nem mertem mondani, meg előbb-utóbb úgyis elakadnék valahol. Ti hogy kezelnétek ezt a helyzetet?
2019. nov. 29. 17:33
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Megérteném, hogy ez egy átmeneti dolog. Nem panaszkodnék, mert van, akinek levágták mindkét lábát vagy élete végéig levénult nyaktól/deréktól lefele.


Ha segítenekások, úgy, hogy nem is szorulnék rá 100%-ban, üsse kavics, nem szólnék, mert szívesen teszik.


Majd, ha ők szorulnak rá, akkor én is készségesen segítek.

2019. nov. 30. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát itt ez kivitelezhetetlen lenne mert 3 emeletes az épület. Irodaházból lett átalakítva még vagy 20 éve. Nem nagy az alapterülete így felfelé kellett építkezni.


De amúgy egy olyan helyen ahol ez megoldható valószínűleg nekem is kicsit kellemetlen lenne. De ismerve magamat elpoénkodnám. Próbálj meg oldódni kicsit. Amikor mentek egyik óráról a másikra és éppen kitol a teremből akkor mondd hogy most megpróbálnád. Eleinte úgyis szerencsétlen leszel úgyhogy lesz min nevetni de majd belejössz idővel :)

2019. nov. 30. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!