Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogyan könyvelnek el egy...

Hogyan könyvelnek el egy olyan tanórát igazolatlannak amely hivatalos formában nincs a Kréta e napló rendszerében feltüntetve?

Figyelt kérdés

Kitaláltak nekünk most ilyen plusz mozgásos órát amelyen állítólag kötelező a részvétel, viszont az vele a gondom, hogy 8.óra után van és sokszor már 7.óra után majd éhen halok és a 8.ban erős hasfájás miatt majd megveszek... Hiába veszek kaját, jelzi a szervezetem, hogy főtt kajára van szüksége és akkor szarul vagyok..


Azt mondták, hogy aki ezen az órán nem jelenik meg az igazolatlant kap.. Azonban ám ez az óra nincsen az e naplóba feltüntetve... Én meg nagyon szeretném ellógni mert semmi kedvem az egészhez... Ilyenkor mire írják be az igazolatlant??


2019. dec. 1. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Órarendben nem szereplő rendszeres foglalkozást nem tehetnek kötelezővé, kivéve, ha csak ilyen módon tudod teljesíteni a heti 5 testnevelést.
2019. dec. 1. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem értem. Nálunk a kötelező sportkör be van írva a naplóba. Pl ha valaki eddig egyesületbe volt, és decembertől nem fog oda járni, helyette sulis sportkörön vesz részt, akkor neki decembertől szerepelni fog a naplóba az általa választott sportkör órája a kijelölt napokon.


Szerintem ha nincs óra, nem tudnak írni hiányzónak. De lehet magának jegyzi a tanár és egyszer ha be lesz írva óra, akkor visszamenőleg is lehet írni hiányzót.

2019. dec. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors választ 😄

Hát mindenesetre jövő héten mindenképpen ellógom már csak azért is mert be vagyok jelentkezve fodrászhoz, aztán ha nem lesz belőle semmi komoly következmény akkor abszolút nem fogok bejárni...

2019. dec. 1. 20:58
 4/5 anonim ***** válasza:
Heti x "tesióra" kötelező. Ebből valamennyi benne van az órarendetekben. Gondolom tanár és tanteremhiány miatt nincs az összes beírva. A maradékot lehet igazolni sporttal vagy pedig járni ömlesztett "tesiórára" ergo sportszakkörre. Hiányzást bírják majd az óraszámba félév végén.... Pl 3 tesi per hét, erre jársz ez összesen legyen 60 óra per félév (fogalmam sincs mikor zárják le)erről nem hianyzol, de van még 20 óra sport ebből ellógsz minden órát. Így félévkor beírják hogy tesi 80/60 teljesítve 20 igazoltalan..
2019. dec. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ne lógd el sűrűn. Engem ezért vágtak ki majdnem 12.-ben.
2019. dec. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!