Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek hogy holnap ne...

Mit tegyek hogy holnap ne kelljen suliba mennem?

Figyelt kérdés
Már sokszor "eljátszottam", hogy beteg vagyok úgyhogy azt már nem veszik be, de ha azt mondom hogy nem akarok menni akkor meg nem engedik, hogy itthon maradjak. Semmi kedvem holnap bemenni és azt osztálytarsaimat is nagyon utalom állandóan piszkálnak nem hagynak békén. És a tanulással sem állok valami jol.Már nagyon sok hiányzasom volt,és jopar igazolatlant is sikerült beszerezeznem,nem tudom hogy mit csináljak. 😖

2020. jan. 5. 20:03
1 2
 1/11 anonim válasza:

Ugyanúgy voltam vele en is,mint te engem nem is piszkaltak hanem kibeszéltek szerncsére nem az egész osztály,be voltam csicskítva🤷‍♀️Aztán talpra álltam és sikerült átvészelnem,a tanulással nem voltak gondjaim,mindig 3,4,5-ös tanuló voltam mostmár az egész osutályommal jóban vagyok de nem beszelek azokkal akik ezt művelték velem.Beszelgess többet az osztályoddal legyél nyitott,tervezz délutáni programokat és akik csúfolnak azokkal ne foglalkozz esetleg oltsd be őket

L/Budapest

2020. jan. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Sajnos ilyen az élet. Általában szívás. Én sem akarok dolgozni menni de muszáj.
2020. jan. 5. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Engem is kibeszelnek a hatam mögött de amikor visszahallom és megkerdezem toluk szemembe persze letagadjak. Az utalat szo nem kifejezes rajuk. Par lannyal "joban" vagyok vagyis beszelgetunk, hulyeskedunk de a hatam mogott ugyanugy ok is kibeszelnek,azert mert jobb modban elek mint ok, nem szoktam felvagni sem meg semmi, akkor szeretek bejarni amikor az a par gyerek nincs ott aki piszkal. Az mar megmondom oszinten nem erdekel ha kibeszelnek csak amikor ott vagyok hagyjanak beken
2020. jan. 5. 20:16
 4/11 anonim válasza:

Pontosan!

Vagy legyél magántanuló,ha ennyire rossz a helyzet,vagy válts osztályt

Itt a félév a nyakadon most nem kéne hiányoznod

2020. jan. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
#4 osztalyt valtani nem hiszem hogy jo otlet mert akik a kozelben levo iskolalba járnak (az osztalytarsaimrol ismerem oket) nem hinnem hogy engem befogadnanak. Utalnak mindenki utal...
2020. jan. 5. 20:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Csak azert mert irigyek ram.... Szomoru
2020. jan. 5. 20:22
 7/11 anonim válasza:
Hanyadikos vagy?
2020. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
10%
Mit irigyelnek? Azt, hogy ennyire életképtelen vagy? Szánalom. Ne csodáld, ha nem kedveknek. Azért tenni is kell.
2020. jan. 5. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem nem azt irigylik hogy ennyire eletkeptelen vagyok (mondjuk van benne valami😂)
2020. jan. 5. 20:28
 10/11 A kérdező kommentje:
Koszonom az eddigi valaszokat! Ment mindenkinek a zold kez, meg a #8-nak is😂😂😂
2020. jan. 5. 20:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!