Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy illeszkedjek be amerikai...

Hogy illeszkedjek be amerikai középiskolában?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok, 11.-be mennék oda de nagyon félek hogy hogyan tudnek beilleszkedni majd. Oké, hogy nyitottak meg kedvesek de megis nagyon félek, hogy pl. Menzán egyedul fogok enni stb...Ha nyitott leszek, menni fog vajon?><
2020. jan. 11. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

"Oké, hogy nyitottak meg kedvesek"


Honnan tudod, hogy azok?

2020. jan. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Van nehany amerikai ismerosom az internet és elmondhatom hogy sokkal kedvesebbek es nyitottabbak, mint a magyarok, igy atlagban, eszrevetelem szerint.
2020. jan. 11. 20:53
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
azt gondolod csak így egyszerűen eldöntöd és kimehetsz , oda?
2020. jan. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Szerintem egy szoval se mondtam hogy ez egy belso vagyam hogy en ott tanuljak. Szuleim ott kaptak munkát ezert nekem is mennem kell. Informacio hianyaban meg ne irj semmi ilyen jellegű dolgot, köszönöm. :D
2020. jan. 11. 21:01
 5/10 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs választásod akkor szerintem ne tipródj ezen. Mindenhol nehéz egy már kialakult közösségbe beilleszkedni, ez nem magyar vagy éppen amerikai specialitás. Biztos nem lesz könnyű dolgod, de ha nyitott vagy és jófej, akkor csak befogadnak. Állj hozzá pozitívan, ne szorongj, attól úgysem lesz jobb semmi, aztán meg majd lesz valahogy.
2020. jan. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Akkor talán írd le . ne mintha csak egy álmodozó tini lennél
2020. jan. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

3. Válaszoló köszönöm a választ^^


4.: Teljesen egyértelműen kiderül a szövegből, hogy nem egy álmodozó tini vagyok, mert akkor nem jelentettem volna ki, hogy ott fogom kezdeni.

2020. jan. 11. 21:43
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

De mi honnan tudjuk,hogy milyenek ott?


Eskuszom, vannak gondok abbana fejben :DD

2020. jan. 13. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kötözködő kommentelőkkel ne törődj! Ignoráld, elunják.


Ami a kérdésedet illeti - az iskoláknak szoktak lenni csoportjaik Facebook-on. Próbálj csatlakozni valamelyikhez, akkor már kapsz egy képet az ottani diákokról, hogy milyenek, mire számíts.


Az evéses dologtól ne félj - tapasztalat. Nyilvánvaló, hogy a kezdetekben még a WC-re is követni fognak :) , mert új leszel, érdekes, meg akarnak ismerni. Tehát nem egyedül ülsz a menzán. Külföldön velem is ez volta suliban; az elején kb 5-10 gyerek MINDENHOVA jött velem.


Pont azért, mert összeszokottak indulsz nagyobb előnnyel, elvégre nem mindenki a helyét próbálja megtalálni és tojja telibe a másikat, hanem már megvannak a kis bandák és tudnak az újakra figyelni.


Egy jó tanács; legyél Te is nyitott - amikor elmúlik az újdonság varázsa náluk, csapódj te hozzájuk, még, ha nem is hívtak.

2020. jan. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Legyen nyitott, baratsagos.

Iskolafuggo mert lehet olyanba kerulsz ahol sok a fekete vagy olyanba ahol sok a hispanic

2020. jan. 16. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!