Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Minimum milyen érettségit...

Minimum milyen érettségit kell írni, hogy felvegyenek egyetemre?

Figyelt kérdés

Minimum hàny % os érettségik kellenek?

Melyik szakok azok,ahova a legtöbben bekerülnek legrosszabb érettségikkel is ?

Milyen átlagú érettségivel lehet egyáltalán jelentkezni?


2020. jan. 12. 20:20
 1/4 anonim ***** válasza:
280 pont a minimum. Ez kijöhet úgy is, hogy két 70%-os érettségid van, de úgy is, hogy ha az egyik rosszabb, a másik annyival jobb.
2020. jan. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem van 3db 70 es meg 2 db 30 as ezekkel felvesznek valahova ?
2020. jan. 12. 21:25
 3/4 anonim ***** válasza:

Ez így nem helyes, hogy megkérdezed felvesznek e valahova.

Van elképzelésed? Van konkrét terved? Van olyan szak ami iránt a szíved húz?

Csakmert felesleges elvégezni egy egyetemet csak azért, hogy legyen egy diplomád, közben nem is dolgozol benne, mert kiderül nem tetszik.

Inkább keress ebben az esetben egy jó OKJ-t, manapság az OKJ-val még többre is viheted mint a diplomával...


És bocsi, hogy nem a kérdésedre válaszoltam.. Amúgy a kérdésedre egy kis matekkal te magad is tudsz válaszolni.. Ki számolnám neked én is szívesen, de diszkalkuliás vagyok így nem szenvednék vele ha nem haragszol :/

2020. jan. 12. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Felvi.hu pontszámító kalkurátorát ajánlom. Oda be tudod írogatni az eredményeidet.
2020. jan. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!