Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Írtok suliban történt emlékeze...

Írtok suliban történt emlékezetes sztorikat? :D

Figyelt kérdés
2020. jan. 25. 18:24
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
nem :D
2020. jan. 25. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
36%
Egyszer kirúgtuk a 2. emeleti ablakot kívülről focilabdával. Az üvegszilánkok kb. 3 cm-re repültek el a kisegítőtanár nyaka mellett. Jó volt. :)
2020. jan. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Hittanórán.. Tanár Úr ön hamvasztást szeretne vagy koporsós temetést? :D
2020. jan. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Általános alsó tagozat...

-Egyik osztálytárs cigánykerekezésnél fejberúgta a másikat... Álltörés, pár foga is ki tört, többet nem jött vissza az osztályba...

-Egyik osztálytárs fejbedobta a másikat egy játékautóval, betört a feje...

-kiugrott egy gyerek (másik osztály) az első emeleti teremből az ablakon, kartörés és még a belső udvaron tartott őrkutya is meg harapta... El lett altatva a kutya...

-Kidobott egy osztálytárs egy széket az ablakon, én is igazgatoi intőt kaptam pedig nem én voltam...

-Tesi órán fociztunk, fejberúgtam egy osztálytársam (ő volt a kapus), elájult...

Felső tagozat...

-Vizibombákkal dobáltuk a galambokat az utcán, a 3. Emeleti teremből... akkor nem kaptam intőt...

-Középsuli... Verekedtem, nálam nagyobb darab gyereket beküldtem a fém öltözőszekrénybe, hogy be szakadt a szekrény oldala... Mondjuk olyan is sűrűn előfordult, hogy engem vertek meg...

-Osztálytárs megfogott egy plafonról lelógó kötelet és le szakadt az egész plafon kB 4 m2 részen...

Még eszembe jutott pár dolog de azokat inkább nem írom le durvábbak de biztos volt még ilyen :D rég jártam suliba

.. 10 éve kB.

2020. jan. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
67%

#4

Szegény kutya :(

2020. jan. 27. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Engem is a kutyàs dolog rázott meg
2020. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Volt jópár, de valahogy most 25 évesen úgy érzem, mint ha meg senni nem is történt volna, annyira meghalt az egész. Pár éve még jókat nosztalgiáztunk, ma meg már egyáltalán nem érzek semmit amikor ilyenekre gondolok. Meg leginkább eszembe sem jut semmi.


És még fiatal vagyok, de mi lesz öregen? dulva..

2020. jan. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!