Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Honnan szerezzem meg bármilyen...

Honnan szerezzem meg bármilyen elérhetőségét?

Figyelt kérdés

Van egy fiú, akiről annyit tudok, hogy melyik osztályba jár, illetve azt hiszem meg szereztem a név sort is.

Megnéztem az összes nevet facebook-on, de nincs köztük. Kezdem feladni..

Hogy szerezheném meg bármilyen elérhetőségét?


2020. jan. 26. 15:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg kérdezd meg tőle? Vagy egy osztálytársától.
2020. jan. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Odamész hozzá, kicsit beszélgettek és elkéred tőle.
2020. jan. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Minek az elérhetősége? Távkapcsolatot akarsz?

Hívd el valahová, vagy kérdezd meg ő elhívna-e téged...

2020. jan. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Odamész hozzá.
2020. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a közösségi oldalakon nem találod, akkor egyértelmű, hogy abban a suliban, ahová jártok. Osztálytársai, ismerősök. A legegyszerűbb, ha saját magától kérdezed meg. Eddig türelmes voltam, soha nem szóltam bele, hogy Balázska, vagy rosseb tudja ki szórakozik itt állandóan, de kezd elegem lenni nekem is. A moderátorok már ellenőrizhetnék, hogy IP-cím alapján ki szórakozik ilyen hülye kérdésekkel. Hol meztelen tanár, hol ez, hol az iskolával kapcsolatos kérdésekben. Annyira abszurdak, hogy el nem tudom képzelni, hogy külön-külön is vannak ilyen hülyék. Egy és ugyanaz az ember már hónapok óta. Ha neadjisten te egymagad vagy ilyen életképtelen, akkor sorry.
2020. jan. 26. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

*Azt hiszem, megszereztem a névsort is. Most akkor megszerezted, vagy csak azt hiszed?

Ritkán akadok ki, de most sikerült felhúzni az agyam. Menj oda hozzá, és kérdezd meg! "Szia, add már meg légyszi az elérhetőséged, mert érdekelsz, de szóban nem merek kérdezni semmit tőled, inkább írnék neked valami szépet." Pofám leszakad.

2020. jan. 26. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ultimate életképtelenség.
2020. jan. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Ha annyira bátrak vagytok akkor menjetek oda egy idegen emberhez és szólitsátok le, hogy:

"Heló járni akarok veled!"

Most komolyan mit vártok el?

2020. jan. 26. 16:17
 9/12 anonim ***** válasza:
Rengetegen megtesszük csak nem ilyen alpári módon, hanem normálisan :D Valamikor bejön,valamikor nem. Halt már bele valaki? Nem. Akkor ne te legyél már felháborodva, ha leírják, hogy nem vagy a legélesebb kés a fiókban. Adtak tanácsot, hogy mit csinálj, mit vársz még? Szedjük fel helyetted?
2020. jan. 26. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Ha annyira bátrak vagytok akkor menjetek oda egy idegen emberhez és szólitsátok le, hogy:


"Heló járni akarok veled!"


Most komolyan mit vártok el"


***


Nekem volt ilyen.


A fiú nem volt fent Face-n, Instán, sehol.


Odamentem hozzá és kérdeztem valamit (valami általános dolgot, amiről ő is biztos hallott és belsős dolog volt), aztán elkezdtünk beszélgetni. Beszélgetés közben meg megkérdeztem, hogy mi a beceneve, hogy szereti, ha szólítják.


Azóta is jóban vagyunk.


Nincs ebben semmi ciki, nyugodtan menj oda hozzá.

2020. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!