Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Miért bámul, ha meglát?

Miért bámul, ha meglát?

Figyelt kérdés

Volt egy fiú az osztályban, akivel nagyon jóban voltam, eleinte nem foglalkoztunk egymással, de utána évek alatt nagyon szoros barátság alakult ki köztünk. A nagyszüleink is jókat elbeszélgettek rólunk.A húga is tudta a nevem, pedig sosem jártam náluk.A szüleink néhányszor vittek minket csapatversenyekre, én itt találkoztam először az apjával. Azóta felnőttünk, még tinikorunkban összekaptunk, és azóta is mosolyszünet van. Nem szól hozzám, viszont szeme sarkából mindig bámul. Ezzel még nem is lenne bajom. Viszont az apja is ezt csinálja, mindig hangosan köszön nekem előre, ha elmegyek mellette utánam fordulva bámul. Egyszer egy csinosabb nyári ruhámban húztam a bőröndöt és az apja a bicikliről hátrafordult utánam. Egyik szalagavatós képemen is látszik, ahogyan a háttérből engem néz. Ha tudja, hogy összevesztünk, miért ilyen illedelmes velem az apja meg miért bámul ha tehezi? Ráadásul egy egyetemi kérdésben is megkereste anyukámat.



19/L


2020. febr. 7. 09:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Azert mert az apja felnott es nem gyerek...
2020. febr. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Várja, hogy bocsánatot kérj, úgy érzi ezt Neked kell meglépned.
2020. febr. 7. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!