Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Fordult már elő, hogy visszago...

Fordult már elő, hogy visszagondolva van olyan ember, aki mindig ott volt a közeledben? Véletlen?

Figyelt kérdés
Pontosítok a kérdésen. :) Egyetemi környezetről van szó, személyes ismeretség nincs, azonban ahogy visszaemlékszem történésekre, van egy srác, akivel szinte mindig egy csoportban voltunk zh-n vagy egy teremben írtunk nulladik dolit, egymás közelében ültünk vagy csak úgy összenézünk. A kérdésem az lenne, hogy az ilyenek miért vannak? Valakivel egy életen át nem kerülök egy terembe, pedig bárcsak..😅 Ennyi véletlen létezne?

2020. máj. 20. 21:34
A kérdező szavazást indított:
Véletlen
Nem véletlen
Oka van (?)
14 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Aki úgy gondolja, hogy nem véletlen vagy valami oka van, az kifejtené mire gondol? :) Vagy ha van bármiféle tapasztalat, azt is szívesen fogadom!
2020. máj. 20. 22:45
 2/5 anonim ***** válasza:
30%
Igen, szerintem nem volt véletlen.
2020. máj. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És mit gondolsz, ha nem véletlen, akkor miért lehetséges, mi lehet az oka?
2020. máj. 20. 23:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Mert rám volt pörögve
2020. máj. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem csak visszagondolva.

Volt egy srác, akivel az utcán teljesen különböző helyeken, mindig máshol, máskor láttam. Mindig ott volt valahol. Ha egy suliba járnánk mondjuk ezen nem lépődnék meg, de ő elköltözött, én már nem arra a környékre járok, de a mai napig rendszeresen látom itt-ott.

Bánom, hogy ennek ellenére se ismertük meg egymást.

2020. máj. 21. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!