Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Szerintetek a gyakorlatban...

Szerintetek a gyakorlatban kb. meddig tart a távoktatás a közoktatásban?

Figyelt kérdés

Papíron ugye június 1-ig, de gondolom, hogy az utolsó héten már nem kell a gép előtt ülni, hiszen akkor már rendes oktatásnál sincs semmi...

Mi a véleményetek, meddig kell csinálni a távoktatást?



2020. máj. 22. 20:59
 1/4 A kérdező kommentje:
*június 15-ig
2020. máj. 22. 20:59
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom én se, pedig ez engem is nagyon érdekelne. Meg folyton az oldalak is mást írnak, van olyan oldal, aki már azt írta, hogy most ezen a héten vége is, van, aki július (!) 1-ig, van, aki június 15. Összevisszaság van.
2020. máj. 22. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
70%
Jelenleg azt tudjuk, hogy június 1-ig biztos nem nyitnak, de nekünk jött a suliból, hogy ki kér egész napos felügyeletet, szóval lehet, hogy már nem nyitnak újra.
2020. máj. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Június 15-ig lesz távoktatás, viszont június 2-án újranyitnak a sulik, ami nem jelenti azt, hogy erre a 2 hétre visszaáll a rendes oktatás, csak felzárkóztatás jelleggel lesz "élő" oktatás, azoknak, akik nem tudtak csatlakozni a digitoktatáshoz, anyagi, technikai illetve tanulmányi okok folytán.
2020. máj. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!