Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kíváncsi lennék mi történt...

Kíváncsi lennék mi történt szerintetek? Csajokról lenne szó.

Figyelt kérdés

Megpróbálom a lényeget röviden leírni, és aki kérdezni szeretne nyugodtan írjon privit. A nővéremmel 3 év van köztünk, a suliba mindíg ő számított a vagány csajnak. 3 éve elkerült kollégiumba, szeptembertől én megyek ő lesz 4es végzős, én meg ugye elsős. És beszéltem az egyik ismerősömmel akinek szintén oda jár a nővére (a nővérem osztálytársa) és mondtam neki hülyeségből hogy ha úgy alakul szólunk a nővéremnek aztán majd bevéd minket, az meg nézett rám tök hülyén hogy mesélte neki a nővére hogy a nővérem ott meg se mer szólalni, már egy párszor össze is verekedett egy csajjal, meg ilyenek. Elsőbe is azért kellett neki levágni a hosszú derékig érő haját mert egy csaj, úgy belekapaszkodott, meg folyamatosan kapja az ívet egy két csajtól. Szerintetek hogy lehet ez?


Én erről nem is hallottam, és ha itthon meg tudta magát mindig védeni ott hogy hogy nem?


Mi történhetett vele hogy hagyja hogy beszóljanak neki, és bántsák? Ő volt mindig a vagány csaj, most meg ez, szerintetek, mi a véleményetek erről? Jó most így online nyilván nem nagy probléma de szeptembertől már lesz suli.



2020. máj. 29. 22:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mi köze ennek a szexualitáshoz azt nem tudom... de egy egyetem/középiskola már lényegesen más szint mint az általános v. az alatta lévő iskola, más "kaliberű" emberek járnak oda. Aki nagyhal volt egy akváriumban, az ott könnyen ráébred hogy kishal lesz az óceánban. Más emberek, más közeg. Az hogy otthon valakinek nagy szája van nem jelent semmit, az otthoni nagy duma sokszor csak kompenzálás a külvilági kudarcok miatt.

Egyébként mi ellen is kellene bevédeni??? Tanulni mész, nem verekedni! Viselkedj normálisan, barátságosan, nyitottan, ha meg bekóstolnak akkor állj ki magadért! A 2. évtől már nem lesz ott a nővéred, így is úgy is (meg később az életben is) neked kell megvédeni a saját igazad nem lesz mindig ott melletted valaki hogy megvívja a harcaidat.

2020. máj. 29. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Hogy érted hogy más kaliberü em érek járnak oda?

Az hogy még éden az igazamat, meg kínálok magamért az persze így van de egyidősebbel szembe nehéz és azért mondtam hogy a nővérem úgyis végzős lesz.

2020. máj. 29. 22:55
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet érteni a szöveget, amit leírtál.
2020. máj. 30. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Bocsi, szóval mi az hogy más kaliberű emberek járnak oda?

Mitől más kaliberűek?

2020. máj. 31. 05:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Haha! Nem kell ide bővebb leírás, se privi, kis butus :D

Tesódnak csak addig volt nagy a szája, amíg ellenfelére nem akadt, ennyi. Párszor megtépték, talán életében első alkalommal és rájött, hogy nem ő a legnagyobb kakas a szemétdombon.

2020. júl. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mitől mások??? Most komolyan írjuk le? Használd a fantáziád és ne a nővéred szoknyája mögé búj. Úgyse lehet elmondani. Majd megtudod. A középsuli már keményebb közeg. És osztom az első hozzászólót. Te már most arra készülsz, hogy verekedni fogsz, vagy mi??? Mondjuk a "Mitől más kaliberűek?" kérdésből érezni, hogy nem te vagy a legélesebb kés a fiókban.
2020. júl. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
A nővérem nem az a stílusú csaj akit olyan könnyen meg lehet tépni, és aki ezt csak úgy hagyná.
2020. júl. 5. 22:19
 8/8 anonim ***** válasza:

Hja! Kiscsibém, mindig van egy nagyobb hal :D

Ébredj fel.

2020. júl. 6. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!