Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Kéne SOS búcsúvideó. Mit kéne...

Kéne SOS búcsúvideó. Mit kéne beleírnom pls gyors válaszokat holnapra kell. (Osztálytársamat felvették valahova és mindenkinek kell egy búcsúvideó) pls gyorsan?

Figyelt kérdés

2020. jún. 6. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
44%
Ami ahhoz az osztálytársadhoz köt/közös emlékek/miért fog hiányozni/
2020. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%

Őszinte leszek, szóval nyugodtan pontozzatok le: Minek kell neked búcsúvideót csinálnod? Főleg ha ennyire nincs ötleted arról, hogy számodra miért volt fontos ez az adott osztálytársad?


Szimplán mondanám, hogy nem tudtam mit összeállítani neki, mert nem ismerem annyira.

2020. jún. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%
Pls pls pls pls pls
2020. jún. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
#2 Ezt nem a diák dönti el. Nálunk senkit nem érdekelt, hogy ismered-e az adott embert, vagy nem, meg kellett írni, és kész.
2020. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
2# vagyok: 8. osztályban rám is rámsózták ezt, viszont közöltem a drága osztályfőnökkel, hogy nem fogom megcsinálni, akármennyire próbálkozik. Végül talált rá mást.
2020. jún. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Oké, de nem minden iskolában veszik ilyen lazán.
2020. jún. 6. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Mi lehet a legrosszabb, amit kaphat 8. év végén? Igazgatóí? :D
2020. jún. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mondjuk ez is jogos. Engem viszont otthon vertek volna agyon.
2020. jún. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Osztálykiránduulásról képek, amiken ő is rajta van, 1-2 tulajdonsága, pl szeretett olvasni, gyöngyöt fűzni, rajzolni, stb. Meg esetleg egy vers akármelyik magyAr költőtől.
2020. jún. 6. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!