Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolások! Nektek az évzárót...

Iskolások! Nektek az évzárót zoom órán vagy bent az iskolában tartsák meg?

Figyelt kérdés
Most éppen nem végzősökre gondolok,hanem így általában. Nekünk péntekre bekell menni,de ismerősömnek zoom órán volt megtartva az évzáró (a bizonyitványt máskor adták oda).

2020. jún. 10. 18:50
 1/8 anonim ***** válasza:
86%
Hát nálunk sehogy sem "tartsák" meg, hanem megtartják.
2020. jún. 10. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%
Még nincs pontos dátum, de a suli udvarán lesz megtartva.
2020. jún. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk sehogy sem lesz megtartva.
2020. jún. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Az a rohadt nyelvi műveletlenség! TartJÁK meg!!!
2020. jún. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hétfőn óránként két osztálynak lesz bizonyítványosztása, ami egyben évzáró is. Az egyik osztály a tornateremben a másik osztály az aulában lesz.

Csak a gyerekek jöhetnek be és max 60 percig lehet bent lenni a suliban mert jön a következő két osztály.

2020. jún. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk eddig úgy néz ki nem lesz évzáró, csak kis csoportokban át lesz adva a bizonyítvány
2020. jún. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk sehogy. Max ballagás lesz. De szerintem az is csak nekünk (12.), mert én a kisebbek helyében bizton nem mennék be 27.-én a suliba csak ezért.
2020. jún. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizonyítványosztás lesz, de szerintem ennyi. Legalábbis nem említett a tanárunk semmilyen évzárót. Gondolom nem lesz.
2020. jún. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!