Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Tudnátok ilyesmi idézetet írni?

Tudnátok ilyesmi idézetet írni?

Figyelt kérdés

Egy tanárnőm nagy hatással volt rám, elindított az úton, ahol végül megtaláltam, amit valóban szeretek és ami érdekel. Neki szeretnék egy kisebb ajándékot adni. Olyan idézetet keresek, amiben ezeket fogalmazzák meg; kiindulópontot adott, sokat jelent számomra, nagy hatást gyakorolt rám, köszönet, hálás vagyok...

Köszönöm! :)



2020. jún. 14. 22:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi lenne ha írnál neki egy verset? Szerintem az lenne a legszebb ajándék, mert az egyik legértékesebb dolgodat szántad rá, az idődet. :)
2020. jún. 14. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

"A középszerű tanár magyaráz. A jó tanár indokol. A kiváló tanár demonstrál. A nagyszerű tanár inspirál."

William Arthur Ward

2020. jún. 14. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1. - Köszönöm, a rímek nem az én műfajom, de ha végképp nem akad semmi, egy kisebb szöveget írok majd. :))

2. - Köszönöm!!!

2020. jún. 15. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!