Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Mit tegyek, ha furcsán néznek...

Mit tegyek, ha furcsán néznek ram azért, mert még nem volt barátom? És mit tegyek, ha az egyik osztálytársam folyton elküldi, hogy mit beszélgetett a barátjával?

Figyelt kérdés

Amikor megkérdezi bárki, hogy volt-e már barátom, vagy mikor csókolóztam először, és mondom neki, hogy nem volt még barátom és nem csókolóztam, erre furán néznek rám. Az osztályban elterjedt ennek a híre, és tök ciki meg szégyenkezek miatta.


Meg van egy osztálytársam, aki folyamatosan elküldni nekem privátba meg kirakja napjába, hogy mit írkál a barátjával meg mennyit beszéltek telefonon.


2020. jún. 15. 18:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
93%
Sose szégyeld, ez a saját dolgod
2020. jún. 15. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
89%

Nem érdemes emiatt szégyenkezned, majd eljön a te időd is, ez nem egy olyan nagy dolog, amiről 1 mondatnál többet érdemes beszélni, úgyhogy neked se kell nagy jelentőséget tulajdonítani, annak, hogy híre ment.

Az osztálytársad meg úgy látszik büszkélkedni akar a barátjával, ne foglalkozz vele, vagy kérd meg, hogy privát üzenetekben nem vagy kíváncsi a kapcsolatára, és ne küldözgesse neked.

2020. jún. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
82%

Sosem kell rosszul érezned magad emiatt!Az egyedül a te döntésed,hogy mikor és kivel jössz össze,nem kell megfelelni a világnak.Elég nagy divat lett a 21.században hogy az átlag 14 éveseknek már "komoly kapcsolataik"vannak.16 éves lány vagyok,és még sosem volt barátom.Nem láttam értelmét fiatalabb koromban ismerkedni.(Biztos van akinek sikerül,de általában egy 13-14 vagy annál fiatalabb ember "szerelmi életének"hamar vége lesz.)Nem tudom mennyi idős vagy,de azt biztosra mondom,hogyha lesz egy pasid örülni fog neki,hogy ő számodra az első,és nem mentek már át rajtad 20an😅.Szerintem egy kapcsolathoz fejben is

érettnek kell lenni,és fontos hogy megtaláld azt akivel tényleg boldog vagy,sose engedd hogy valakit ráderőltessenek,velem sokszor csinálták ezt.Az osztálytársad pedig azért küldi el neked ezeket mert egyértelműen menőzni akar,hagyd rá majd kinövi.Tiltsd le ha nagyon zavar😅.

Legyél büszke arra aki vagy,tudd hogy meg fogod találni a számodra tökéletes pasit,és teljesen normális ha nem volt még.Én is így teszek,várok,és egyáltalán nem szégyenkezek érte,majd jön ha jönnie kell😉

Ha bármi kérdésed van írj rám privátban,és megbeszéljük.

2020. jún. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
90%

23 évesen, nem volt barátnőm, nem csókolóztam stb.


Mielőtt megkapom, hogy biztos baj van a toronyban, igen van... Ki**ott visszahúzódó és zárkózott vagyok, illetve nem elégszem meg a felszínes dolgokkal, és borzasztó nehezen találtam olyan embereket is, akikkel értelmesen beszélni tudok, nem még egy kapcsolat.


Mindegy, nem rólam van szó, bocs, kérdező.


Igazából, a családban felmerült már, hogy tuti meleg vagyok...

Azt hittem, falnak megyek, hogy ez lehet az egyetlen ok.

Az évfolyamtársak, korábban osztálytársak szintén furán néztek rám, mert nem tudtam azonosulni velük.


Nem tudsz sokat ellene tenni.

Ami fontosabb, emiatt ne érezd magad rosszul.

Próbáld meg nem felvenni ezeket.

Szerintem az se lenne jobb, ha minden hónapban új sráccal kezdenél kapcsolatot.

2020. jún. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

De ez nem az én döntésem, hogy mikor kivel jövök össze. Ez egy kényszerhelyzet, hogy mindegyik fiú undorodva néz rám.

És ha átment volna rajtam a fél város, akkor mi van? Semmi, attól még egy lány se kevesebb. És attól se több senki, hogy 40 évig vár, amíg párkapcsolata nem lesz.


És igenis szégyen.

2020. jún. 15. 19:27
 6/11 anonim válasza:
76%
Ki mondta hogy több lesz valaki ha sokáig vár??Attól senki nem több,mert sok oka lehet.De mi az hogy egy lány sem kevesebb ha átmegy rajta a fél város?Nyilván nem kevesebb,de ezt az utat ő választja,ès aki megengedi hogy minden 2.srác megd*gja,arra később úgy is fognak nézni a fiúk is és a lányok is mint egy r*bancra,k*rvára.Mert az ilyen ember az is.És nem kevesebb egyikünknél sem emiatt,csak nem kell csodálkozni ha mindenki ki fogja használni,és a fiúk is csak röhögnek egy olyan lány háta mögött aki kb árulja magát.
2020. jún. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerinted is szégyen, akkor nincs miről beszélni
2020. jún. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
83%
Kizárt dolognak tartom, hogy minden fiú undorodva nézne rád! Főleg, ha mindenki csodálkozik, hogy még nem volt barátod; a két dolog teljesen ellentétes egymással..
2020. jún. 15. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nem azért csodálkoznak, mert hú de szép vagyok, hanem mert az én koromban már nem normális.
2020. jún. 15. 20:35
 10/11 anonim ***** válasza:
58%
#9-es Miért, 40 éves vagy?
2020. jún. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!