Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Ha ilyet csinál egy tanar...

Ha ilyet csinál egy tanar akkor kedveli vagy epp hogy nem annyira a tanulot?

Figyelt kérdés

Nem most tortent ugye:)) De hajlamos vagyok tulgondolni dolgokat. Pl adott valaki aki felenkebb tipus, es nem is annyira jo egy targybol. De megis sokszor kerdezi fel a tanar, a kerdesekre kb az esetek 60%aban tudja a valaszt :'D (Mas is van ilyen az osztalyban nem en vagyok a legrosszabb belole) Peldaul megnezunk par kiseloadast, es rogton engem kerdez meg valamirol eloszor (mondjuk mosolygott ram kozben, kedvesen mondta).

Maskor van hogy nem nezek epp ra, es belefonja tok random a nevem abba a temaba amirol epp beszel.

Most ezek alapjan lehet hulyenek nez, vagy epp ellenkezoleg?


2020. aug. 2. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:
Oszinten valaszoljatok :'D
2020. aug. 2. 14:09
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Engem akkor szólított állandóan a tanár ha utált vagyis szivatni akart. Már olyan volt mint ha csak én lennék ott egyetlen diák.
2020. aug. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Ebből nem derül ki.
2020. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább, arról lehet szó, hogy ugy érzi ha kérdez téged az jót tesz a tárggyal kapcsolatos tudasodnak illetve ha felénk vagy akkor egy kis szereplés is fejlődést eredményezhet.
2020. aug. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!