Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Hogy lehet, hogy kollégiumi...

Hogy lehet, hogy kollégiumi elhelyezés ügyében fellebbeztem, jogorvoslatot kértem, de még csak válaszra sem méltattak?

Figyelt kérdés

Kaptam egy levelet, miszerint átvették a levelemet, de azóta semmi. Az átvétel után 8 napig kell elbírálniuk, de már 1 hete letelt a 8 nap.

Ha nem adnak kollégiumot, akkor kiiratkozok. Nem fogok rengeteg pénzt elkölteni az albérletre. Amúgy is csak egy büfészak..



2020. aug. 29. 03:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
meg fogják bánni, te egy értékes ember vagy 😂
2020. aug. 29. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
99%
Lehet, hogy elbírálták addig, csak lassú a postai kézbesítés.
2020. aug. 29. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%
Gondolom nem pazarolják az idejüket idiótákra.
2020. aug. 29. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Undorodom ezektől a kötekedő emberektől
2020. aug. 29. 11:58
 5/21 A kérdező kommentje:
Nincs értelme albérletet fizetni egy olyan szakért amivel el sem lehet helyezkedni. Akkor voltam idióta mikor ide jelentkeztem
2020. aug. 29. 12:01
 6/21 anonim ***** válasza:
52%
Mire jelentkeztél ?
2020. aug. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Közigazgatás-szervező

Nincs semmi értelme kifizetni azt a rengeteg pénzt az albérletre. Inkább kiiratkozok és elmegyek szakmát tanulni.

2020. aug. 29. 16:42
 8/21 anonim ***** válasza:
13%

Pedig már segíteni szerettem volna. Sajnálom ha így gondolod de nem láthatok a fejecskédbe. Neked kell eldöntened mit szeretnél, senki nem befolyásolhat és dönthet helyetted.

Igaz engem nem kérdeztél de válaszolok. :)

A lényeg el tudod érni h. legyen kollégiumi elhelyezésed ha igazán szeretnéd és célod az egyetem elvégzése.

A lényeg nyilváníttasd magad hajléktalanná és az egyetem fog mindent elkövetni annak érdekében h. ne legyen kirekesztő és a társadalmi elvárásoknak megfelelően felkaroljon téged.

2020. aug. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
68%

Utolsó éves gimnazistaként most döbbenek rá mennyi új szak van amiről életemben nem hallottam :D


Egyáltalán milyen egyetemen tanítanak ilyet?


De amúgy ha csak a vaskos fizetés számít neked a szakmában akkor jobb ha kitanulsz egy kétkezi munkát és elmész külföldre. De ha itthon maradsz is többet keresel hidegburkolóként pl mint a legtöbb diplomata. Kb az orvosok meg a mérnökök fognak jobban keresni nálad,de nem túl nagy különbséggel.

Az elhelyezkedés meg egy más tészta, szerintem szakmunkásként még mindig sokkal egyszerűbb ez mint akár 3 diplomával.

2020. aug. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

"Akkor voltam idióta mikor ide jelentkeztem"

Hát ez az...

2020. aug. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!